Home » Aktualności świetlicy szkolnej » Sprzątanie Świata w świetlicy szkolnej

Sprzątanie Świata w świetlicy szkolnej

Dnia 16 września 2021 r. grupa uczniów ze świetlicy pod opieką pani Małgorzaty Banickiej włączyła się do Ogólnopolskiej akcji sprzątania. Tego roczne hasło brzmi: „Myślę, wiec nie śmiecę”. Uczniowie zajęli się sprzątaniem Parku Miejskiego. Do grupy uczniów dołączyła pani Małgorzata Tarczyńska Góra- Główny Specjalista ds. edukacji, turystyki i rekreacji w Parku Krajobrazowym Pogórza Przemyskiego, która opowiedziała o akcji, a następnie rozdała worki i rękawiczki i razem z całą grupą zabrała się za sprzątanie. Po drodze opowiadała  o  mieszkańcach lasu. Na zakończenie uczniowie odpowiadali na zagadki. Wszyscy sobie świetnie poradzili. Każdy z uczestników akcji otrzymał drobny upominek.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie