Home » Aktualności » Rajd Rodzinny Jedenastki

Rajd Rodzinny Jedenastki

Dnia 10 września 2021 r. odbył się dla społeczności szkolnej coroczny Rajd Rodzinny Jedenastki. Patronat nad spotkaniem objęła pani Dyrektor Beata Kosicka Siwak i Stowarzyszenie Aktywna Jedenastka. Celem wyjścia była integracja szkolnego środowiska. W trakcie wędrówki rodzice, uczniowie, nauczycieli mogli wymienić się spostrzeżeniami na temat szkoły, pracy i codziennego życia. Trasa przejścia prowadziła przez Park Miejski na Zniesienie, gdzie grupa zaangażowanych rodziców przygotowała w między czasie ognisko dla uczestników rajdu. Oprócz przyniesionej kiełbasy można było skosztować pieczone ziemniaki, które nie wiadomo kiedy znalazły się w ognisku. Do biesiadników próbował dołączyć lis , który skuszony zapachem pieczonej kiełbasy wyszedł z jamy. Rajd przygotowała razem z rodzicami i poprowadziła pani Małgorzata Banicka nauczyciel i przewodnik PTTK.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie