Home » Aktualności » Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie świetnie zaprezentowali swoje umiejętności historyczno-cyfrowe w międzyszkolnym konkursie historycznym, którego tematem przewodnim był Cud Nad Wisłą. Oto wyniki:

II miejsce w kategorii klas 4 – 6 zdobyły Kinga Cypryło i Paulina Paryniak z klasy 6b.

Pierwsze wyróżnienie w tej samej kategorii otrzymali Nikola Habaj i Piotr Rodzeń z klasy 6a.

W kategorii klas 7 – 8 I miejsce zdobyła Jagoda Sielska z klasy 7a oraz III miejsce Aleksandra Komorek z klasy 8b. Wyróżnienie przypadło Julii Borowicz z klasy 8b.

Wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniów zachęciły oraz przygotowały nauczycielki historii: p. Elżbieta Oleszek oraz Magdalena Jelińska.