Home » Aktualności » Projekt eTwinning „Corona Fool’s Day”

Projekt eTwinning „Corona Fool’s Day”

1 kwietnia rozpoczął się projekt eTwinning Corona Fool’s Day realizowany przez uczniów klasy 5a wraz z wychowawcą i nauczycielką języka angielskiego p. Barbarą Kijanka oraz uczniami francuskiej szkoły Ecole Albert Camus z Tourcoing. Pomimo tego, że wszyscy zostajemy w domach chcemy się komunikować, śmiać i wymieniać pomysły aby powiedzieć NIE koronawirusowi. Zadaniem uczniów z obydwu szkół było przedstawienie w wybranej formie ulubionego dowcipu lub pranka primaaprilisowego. Na wspólnej stronie projektu umieszczane były pomysły a następnie odbyło się głosowanie na najciekawszy żart przedstawiony przez uczniów szkoły partnerskiej.

Wyniki głosowania oraz wszystkie pomysły można obejrzeć tutaj.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie