Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2018/2019

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2018/2019

Reprezentacja sportowców z naszej szkoły wraz z p. dyrektor Beatą Kosicką – Siwak oraz nauczycielem wychowania fizycznego, p. Marcinem Kosterkiewiczem,  uczestniczyli w uroczystym zakończeniu i podsumowaniu sportowego roku szkolnego w kategorii Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Reprezentanci odbierali dyplomy i gratulacje z rąk prezydenta Przemyśla, p. Wojciecha Bakuna oraz Dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Grety Ostrowskiej.

Gratulujemy wszystkim sportowcom, którzy brali udział w zawodach sportowych!

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie