Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Sukces w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czworoboju Lekkoatletycznym

Sukces w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czworoboju Lekkoatletycznym

Dnia 17 maja 2019r. na Stadionie Juwenii w Przemyślu, odbyły się zawody Igrzysk Dzieci w Czworoboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie  klas 5 i 6 zaprezentowali się bardzo dobrze, zajęli 3 miejsce (dziewczęta) i 5 (chłopcy).

W nagrodę dziewczęta otrzymały puchar i dyplom, natomiast chłopcy otrzymali dyplom. Drużynę w startujacych zawodach poprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Chromiak.

Uczniom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

W zawodach udział wzięli: dziewczęta: Oliwia Rut (kl. 7b), Stadnik Julia (kl. 7b), Czorniak Agnieszka (kl. 6a), Wołoszyn Julia (kl. 6b), Stankiewicz Natalia (kl. 6b); chłopcy: Oliwier Prajzner (kl. 6c), Piotr Szykuła (kl. 5b), Dawid Ogryzek (kl. 5b), Piotr Andruszewski (kl. 5a), Wiktor Kłusek (kl. 5a).

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie