Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Dzień Patrona

Dzień Patrona

Dawać zdrowie i radość poprzez gry w słońcu i na powietrzu. Poprzez te gry wychowywać w służbie wielkich ideałów ludzkości i narodu

Henryk Jordan

 

Dzisiejszy dzień był niezwykłym dniem, ponieważ odwiedził nas niespodziewany gość, sam Henryk Jordan – patron naszej szkoły! Przybył na specjalne zaproszenie w dniu, który w naszej szkole jest poświęcony jego osobie. Mógł na własne oczy zobaczyć jak wiele nasza szkoła, nauczyciele i uczniowie, poświęcają na propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Widział m.in. występy gimnastyczne,  pokaz karate, tańce Eleven Cheerleaders oraz mnóstwo dzieci, które przygotowały transparenty z hasłami, które całe życie głosił.

To było niezwykłe spotkanie i bardzo ciekawy dzień dla wszystkich.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie