Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » 4. miejsce naszej drużyny podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej

4. miejsce naszej drużyny podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W dniu 3 kwietnia 2019r. w Hali Sportowej w Przemyślu odbyły się zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców. Nasi chłopcy z klasy 8b i 8a zaprezentowali się bardzo dobrze. Wykazali się wysokim poziomem wyszkolenia technicznego i zajęli 4 miejsce na 8 drużyn biorących udział. W nagrodę otrzymali pamiątkowy dyplom. Drużynę startującą w zawodach przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego p. Rafał Chromiak oraz p. Andrzej Żłobiński, który prowadził chłopców od klasy 4.

Chłopcom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Drużyna wystąpiła w składzie:

  1. Kacper Fień (kl 8b)
  2. Szymon Lech (kl 8b)
  3. Maciej Pluta (kl 8b)
  4. Adrian Bobowski (kl 8b)
  5. Szymon Rydz (kl 8b)
  6. Konrad Kozioł (kl 8b)
  7. Sebastian Szkółka (kl 8b)
  8. Damian Szewczyk (kl 8a)
  9. Maksymilian Kamiński (kl 8a)

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie