Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Wizyta przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu

Wizyta przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu

16 stycznia nasi uczniowie spotkali się ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, którzy przeprowadzili pogadankę  edukacyjno-informacyjną na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach oraz zatruciem tlenkiem węgla. Uczniowie dowiedzieli się czym jest czad, jak powstaje i czym grozi jego ulotnienie się. Wszyscy już wiedzą, że czadu NIE usłyszysz! NIE zobaczysz! NIE poczujesz! Dlatego bardzo ważne jest zapobieganie. Strażacy zachęcają m.in. do zainstalowanie czujek dymu i czadu oraz przeglądu technicznego przewodów kominowych i instalacji wentylacyjnych. Tą zdobytą wiedzą nasi uczniowie na pewno podzielą się ze swoimi rodzicami w domu.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie