Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » XVII edycja CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

XVII edycja CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Dnia 05 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu odbyła się po raz XVII inauguracja akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Przedszkola Nr 20, z Przedszkola Sióstr Felicjanek, ze Szkoły Podstawowej Nr 1, ze Szkoły Podstawowej Nr 17 i Szkoły Podstawowej Nr 11 – klasy 1a, 2a, 3d, oraz uczniowie ze świetlicy.

W spotkaniu brali też udział zaproszeni goście: pani Elżbieta Tarnawska – Naczelnik Wydziału Edukacji, pani Krystyna Kosterkiewicz  z Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu, pan kapitan Bartłomiej Galanty – Funkcjonariusz Straży Granicznej,  pan Witold Mulczyński  ze Straży Miejskiej w Przemyślu, pan Jan Wróbel z Galerii Sztuki Współczesnej.

Spotkanie rozpoczęła pani Beata Kosicka-Siwak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 od wspólnego czytania wiersza Juliana Tuwima pt. ,,Lokomotywa” wraz z zaproszonymi gośćmi. Następnie goście i nauczyciele uczestniczyli w inscenizacji ,,Rzepki”, którą czytała Pani Krystyna Kosterkiewicz. Po inscenizacji poszczególne placówki zaprezentowały programy artystyczne przeplatane wierszami Juliana Tuwima.

Spotkanie przygotowała i poprowadziła pani Małgorzata Banicka – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 11.

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie