Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Mistrz Skakanki

Mistrz Skakanki

Od 28 maja do 8 czerwca w świetlicy odbywał się II Świetlicowy konkurs skakania na skakance w kategorii dziewcząt i chłopców klas I-III. Uczestnicy w ciągu jednej minuty musieli jak najwięcej razy przeskoczyć na skakance. Niby łatwa konkurencja, ale co dla niektórych kondycyjnie trudna.
Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Zuzia Falger (kl. 3c)- 115 podskoków, na drugim miejscu uplasowała się Monika Durkacz-Foremska (kl. 3c)- 113, III miejsce wyskakała Emilia Kordek (kl. 3b)- 98. Chłopcy super poradzili sobie ze skakanką i na I miejscu uplasował się Antoni Kasperki (kl. 2a)- 96, II miejsce na podium zdobył Alan Perchacz (kl. 3a)- 93, a III miejsce Dawid Siuta (kl. 3c)- 87. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz  słodkie nagrody . Zapraszamy w przyszłym roku szkolnym na kolejną edycję.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie