Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO ‚”ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH/Z NIEMIECKIM W DROGĘ”

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO ‚”ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH/Z NIEMIECKIM W DROGĘ”

Alicja Cynar, Martyna Farion i Klaudia Podmokły z klasy VII b wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Erlebnisreise mit Deutsch” zorganizowanym przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett. Zadaniem uczennic w kategorii szkół podstawowych było wykonanie plakatu nawiązującego do tematu „Deutsch um uns herum/Niemiecki wokół nas” , który został doceniony i zaliczony do grona zwycięzców. Dziewczynki wygrały pakiet materiałów dydaktycznych (m.in. gry językowe, grafiki, plakaty, karty pracy itp.) a dla siebie dyplomy, nagrody książkowe oraz gadżety. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie