Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej „ Am Anfang war die Poesie”

Konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej „ Am Anfang war die Poesie”

Alicja Cynar i Maja Kirtio z klasy 7b reprezentowały w dniu dzisiejszym naszą szkołę podczas konkursu recytatorskiego poezji niemieckojęzycznej „ Am Anfang war die Poesie”. Konkurs odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu, a zorganizowany został przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Dziewczynki debiutowały w najbardziej licznej kategorii klas VI-VII Szkół Podstawowych oraz II i III Szkół Gimnazjalnych. Nagrodę wyróżnienia przyznano Alicji, która przepięknie wyrecytowała wiersz „Hund und Katze” Wilhelma Buscha. Maja recytując wiersz „Mondnacht” Josepha von Eichendorffa została nagrodzona gromkimi brawami. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie