Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » IV Wiosenny Bieg Świetlicowy

IV Wiosenny Bieg Świetlicowy

28 maja, odbył się w naszej szkole 4 bieg świetlicowy. Edycja wiosenna tego wydarzenia sportowego, odbyła się przy pięknej słonecznej pogodzie. Wyścigi zostały przeprowadzone na okrążeniu przygotowanym przez ultrabiegacza z naszej szkoły, pana Marcina, więc wiadomo – łatwo nie było, krótkie podbiegi i zbiegi dawały się mocno we znaki, a spora ilość zakrętów nie pozwalała nabrać właściwego tempa. Zawodnicy klas 1 mieli do pokonania jedno okrążenia, a klasy 3, aż 3.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodki poczęstunek regeneracyjny. Gratulujemy wszystkim dzieciaczkom i cieszymy się ze sportowej postawy.
Organizatorami tej wspaniałej biegowej imprezy byli Pan Marcin Kosterkiewicz oraz nauczyciele świetlicy. Dziękujemy i już czekamy na kolejne edycje.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie