Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Dzień Patrona oraz uroczyste otwarcie nowego boiska

Dzień Patrona oraz uroczyste otwarcie nowego boiska

Dzień 29 maja 2018r. na długo pozostanie w pamięci społeczności SP 11. W tym dniu obchodziliśmy nie tylko Dzień Patrona naszej szkoły – Henryka Jordana. Był to również dzień uroczystego otwarcia nowego boiska przy szkole. Przybyli licznie zaproszeni goście i przyjaciele naszej szkoły oraz uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności sportowo-artystyczne. Swoja obecnością zaszczycili nas: p. Janusz Hamryszczak, Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla, p. Janina Mielnikiewicz, Kierownik Oddziału Kuratorium Oœświaty w Przemyœślu, p. Bogusław Zaleszczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej, p. Janusz Zapotocki, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, p. Małgorzata Gazdowicz, Radna Rady Miejskiej, p. Maciej Kamiński, Radny Rady Miejskiej, p. Beata Bielecka, Naczelnik Wydziału Rozwoju Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego, p. Renata Kochanowicz, Kierownik Referatu w Wydziale Edukacji i Sportu, p. Janusz Łukasiewicz, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego, p. Elżbieta Wohner, Przewodnicząca Rady Osiedla Stare Miasto, p. Anna Grad-Mizgała, Przedstawicielka Zarządu Osiedla Stare Miasto, p. Kalina Lewandowska, autorka projektu boiska, p. Wojciech Pieprzny, firma Tramp, o. Paweł Danisiewicz, p. Artur Mykita, Dyrektor SP nr 15, p. Tomasz Dziumak, Dyrektor I LO oraz p. Aneta Bachusz, Przewodnicząca Rady Rodziców.

Mamy nadzieję, że ten nowy obiekt sportowy będzie służył długo wszystkim, którzy pamiętają słowa naszego patrona: „Ciągle być poważnym i nieustannie pracować żaden człowiek nie zdoła. Zmęczone ciało wymaga odpoczynku, znużony umysł wymaga wytchnienia, a dusza pragnie wesołości, tego nastroju, który życie milszym nam czyni”.