Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Konkurs „Jeden z Dziesięciu”

Konkurs „Jeden z Dziesięciu”

Nauczyciele świetlicy nie zwalniają tempa. W dniach 11 i 17 kwietnia 2018r. zorganizowali teleturniej „1 z 10”. Konkurs wzorowany był na telewizyjnym programie i stanowił wspaniałą okazję do powtórzenia w formie zabawy wiadomości z zakresu wiedzy ogólnej. Zgodnie z regułami teleturnieju zostały przeprowadzone trzy rundy, w których uczestnicy wykazywali się umiejętnością obierania różnych taktyk i strategii. Konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród dzieci, dlatego rozgrywał się w dwóch kategoriach wiekowych klas I-II i III-IV. Po zaciętych rywalizacjach w kategorii klas I-II na podium stanęły dziewczyny:
I. Zuzanna Gierczak kl. 1a
II. Maja Charchan kl. 1a
III. Antonina Fil kl. 1a

Natomiast w kategorii klas III-IV zwycięzcami okazali się chłopcy:
I. Karol Błaszczyszyn kl. 4a
II. Hubert Łach kl. 4a
III. Paweł Jantz kl. 3a

Wielkie brawa i uśmiechy należą się również naszej wspaniałej publiczności, która dopingowała swoich faworytów. Uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie