Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Finał XIV PRZEGLĄDU SCENICZNEJ TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ ” SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE”

Finał XIV PRZEGLĄDU SCENICZNEJ TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ ” SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE”

17.04.2018 r. w  Centrum Kulturalnym odbył się finał XIV PRZEGLĄDU SCENICZNEJ TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ ” SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE”. W finale regionalnym wystąpiły Cheerleaderki z Jedenastki, które
zaprezentowały taniec z pomponami oraz Małgorzata Partyka z piosenką „Szabada”. Za wysoki poziom prezentowanego występu Cheerleaderki otrzymały list gratulacyjny, ich taniec zakwalifikował się do grupy
sześciu najlepszych występów tanecznych, natomiast Małgosia Partyka otrzymała wyróżnienie i zaproszona została do finałowego koncertu galowego. Małgosia w tegorocznym finale regionalnym znalazła się w
grupie siedmiu najlepszych wokalistów. Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie