Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Turniej Narciarski

Turniej Narciarski

08.03.2018r. na przemyskim stoku odbyły się Mistrzostwa Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim 2018. Naszą szkołę, w zawodach reprezentowała 27 – osobowa grupa narciarzy z klas I – VII, pod opieką Pani dyrektor Beaty Kosickiej-Siwak i pana Marcina Kosterkiewicza. Wszyscy spisali się bardzo dobrze. Najlepsze wyniki osiągnęli: Paweł Gibalewicz z kl. IVc, który zajął I miejsce w kategorii chłopców rocznik 2008-2009 i Mateusz Komorek z kl. Ib, który zajął  II miejsce w kategorii chłopców rocznik 2010-2011, pozostali uczniowie uplasowali się na dalszych miejscach, już poza podium. Wszyscy zawodnicy nagrodzeni zostali medalami i słodyczami, natomiast zawodnicy, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca dodatkowo otrzymali puchary i dyplomy. Organizator dodatkowo zapewnił dzieciom pieczone kiełbaski, cukierki, a dla dziewczynek, w związku ze Świętem Kobiet, kwiaty. Wszyscy wspaniale się bawili. Pogoda dopisała, nie ma to jak „Białe szaleństwo” w promieniach słońca.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie