Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » III miejsce naszych uczniów w konkursie „Czy wiesz, co jesz?”

III miejsce naszych uczniów w konkursie „Czy wiesz, co jesz?”

W dniu 6.03.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu odbył się XI Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz, co jesz?”. W konkursie wziął udział trzyosobowy zespół z naszej szkoły w składzie Zuzanna Domańska, Szymon Baryła i Damian Ożga. Konkurs został zorganizowany w ramach realizacji XI Edycji Programu „Trzymaj formę”. Ideą konkursu było popularyzowanie wśród dzieci tematyki prozdrowotnej i kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Rywalizacja była wyrównana. Na dziewięć szkół uczestniczących w konkursie zespół reprezentujący naszą szkołę zajął III miejsce. Gratulacje.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie