Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Konkurs recytacji wierszy J. Tuwima

Konkurs recytacji wierszy J. Tuwima

Dnia 27 lutego 2018r. w świetlicy szkolnej odbył się „Konkurs Recytacji Wierszy Juliana Tuwima”. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do poezji oraz rozwijanie uzdolnień recytatorskich. Wykonane przez uczniów prace ilustrujące postacie z wierszy J.Tuwima stanowiły dekoracje do konkursu. Ocenie podlegało opanowanie tekstu, intonacja i ogólny wyraz artystyczny.
Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia.
I miejsce : Zuzanna Falger kl. 3c, II miejsce: Jakub Mrozek kl. 3b, III miejsce ex aequo Martyna Cap, Wiktoria Bojko, Oliwia Ciurkiewicz z klasy 3a, Lena Bal i Wiktor Janduła z klasy 1b.
Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, upominki oraz zostali nagrodzonymi gromkimi brawami.