Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Biała szkoła

Biała szkoła

W dniu 15.02.2018 r. grupa 33 uczniów z naszej szkoły, jak co roku doskonaliła swoje umiejętności w jeździe na nartach na przemyskim stoku w ramach tzw. „Białej Szkoły”, pod opieką nauczycieli WF –  pani dyrektor Beaty Kosickiej-Siwak i pana Marcina Kosterkiewicza oraz wspaniałych rodziców pani Beaty Opałki, pana Macieja Gałuszki oraz państwa Agnieszki i Bartosza Krysa.  Dla kilku uczniów były to dopiero początki, trochę było obaw przed pierwszym zjazdem, ale udało się, uczniowie pokonali strach i po kilku zjazdach pod fachowym okiem naszych wuefistów, już sami świetnie dawali sobie radę. Pomoc w szkoleniu dzieci  nieoczekiwanie zaoferował nam pan Marek Rząsa Poseł na  Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, dzięki któremu jazdę na nartach opanował Kuba Mrozek z kl. III b. Bardzo dziękujemy.
Wszyscy bawili się wspaniale, uczyli się nie tylko jazdy na nartach, ale też samodzielności, współpracy w grupie, odpowiedzialności, dyscypliny, zasad bezpieczeństwa. Jak na razie zima w pełni i zapewne uda się nam powtórzyć takie „Białe szaleństwo”, może nawet w większym składzie.