Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Laboratoryjne zajęcia chemiczne

Laboratoryjne zajęcia chemiczne

28.10.17 uczniowie klas szóstych i siódmych wzięli udział w  laboratoryjnych zajęciach chemicznych, poprowadzonych przez pracowników Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Dwugodzinne warsztaty obejmowały
samodzielne wykonanie doświadczeń chemicznych, zarówno takich, które  przewiduje podstawa programowa, jak i dodatkowych. Następnie ochotnicy wystąpili jako eksperymentatorzy w ognistych, kolorowych i wybuchowych zadaniach pokazowych. Było interesująco, kolorowo i wesoło. W kolejnych warsztatach z pewnością weźmie udział
nie jedna grupa, ale znacznie więcej!

Warsztaty zorganizowała pani Agata Zięba-Warcholak, nauczyciel chemii, a
poprowadzili panowie Krystian Ogeniewski i Julian Bójko.

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie