Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » XVIII Miedzyświetlicowa Olimpiada Sportowa

XVIII Miedzyświetlicowa Olimpiada Sportowa

Dnia 22 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się XVIII Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Prezydent Miasta Przemyśla Pan Robert Choma, poseł na sejm RP Pan Marek Rząsa, Wice-yrektor Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli Pan Zbigniew Chamielec, Celem spotkania było zachęcanie uczniów do uprawiania sportu, szerzenie idei olimpijskich,w tym zasady fair play, integracja dzieci z rożnych środowisk.

W spotkaniu uczestniczyło 9 szkół z miasta Przemyśla i regionu. Były to świetlice przy: SP 4, SP 6, SP 14, SP 15, SP 16, SP 17, SP 10 w Jarosławiu, SP Radymno oraz drużyna gospodarzy z SP 11.

Przybyli też zaproszeni goście: Pani Iwona Mazur- Przedstawiciel Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli, Pan Grzegorz Masłyk – Inspektor Wydziału Edukacji,Pan Sebastian Jasiński asystent posła Pana Marka Rząsy.

Spotkanie przygotowały Pani Małgorzata Banicka , Pani Beata Kosicka-Siwak i Pani Aneta Buczak we współpracy z Panią Elżbietą Oleszek i Panem Rafałem Chromiakiem i Panem Marcinem Kosterkiewiczem..

Fundatorami nagród byli: Wydział Edukacji, Poseł na Sejm RP Pan Marek Rząsa oraz Stowarzyszenie Aktywna Jedenastka.

Po emocjonującej walce

I miejsce zajęła drużyna z SP 16 w składzie:

Natalia Świeży

Oliwia Kochman

Michał Zalcman

Patryk Bruchal

II miejsce zajęła drużyna z SP 14 w składzie:

Amelia Drylonek

Nela Szpiech

Wiktor Lach

Adrian Franków

III miejsce zajęła drużyna z SP 17 w składzie:

Ksenia Bodnar

Vlada Zdoryk

Davyd Juchymczuk

Aleksander Varvaruk

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczały: Pani Iwona Mazur z PCEN-u, Pani Dyrektor Beata Kosicka-Siwak Pan Grzegorz Masłyk Inspektor Wydziału Edukacji, Pan Sebastian Jasiński asystent posła Pana Marka Rząsy.

Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, w duchu sportowej rywalizacji.

Na zakończenie wystąpił zespół Cheerleaderek prowadzony przez Panią Beatę Kosicką-Siwak i zespół wokalny prowadzony przez Panią Małgorzatę Jefimow.