Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Kółko Scrabble®

Kółko Scrabble®

We wrześniu wystartowało w naszej szkole kółko Scrabble.W październiku nasza drużyna rozwiązała zadanie startowe i zostaliśmy przyjęci do ogólnopolskiego programu „Scrabble® w Szkole”. Otrzymaliśmy nagrodę w postaci dodatkowych gier, a tym samym mamy jeszcze wolne miejsca w naszej wesołej grupie.

Zadaniem kółka jest rozwiązywanie punktowanych miesięcznych zadań z Ligii Scrabble®. Za najlepiej wykonane zadanie miesięczne można dostać nagrodę tylko raz w ciągu roku szkolnego. Za pozostałe miesiące szkoła dostaje punkty, które zliczane są w rankingu szkół w tej samej kategorii wiekowej. Zadania dostosowane są do trzech kategorii wiekowych: dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Niezdecydowanych uczniów zapraszamy w każdy poniedziałek o 14.10 do sali 202. Nad kółkiem opiekę sprawuje pani Anna Pająk.