Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Przemyskie Dzieci w Hołdzie Janowi Pawłowi II – VII edycja

Przemyskie Dzieci w Hołdzie Janowi Pawłowi II – VII edycja

25 października 2017r. odbył się już siódmy koncert poświęcony pamięci papieża Polaka – Jana Pawła II. Motywem przewodnim tegorocznego koncertu jest więź Jana Pawła II z Matką Bożą. W Centrum Kulturalnym w Przemyślu zabrzmiały wzruszające pieśni oraz radosne utwory w pięknym wykonaniu uczniów przemyskich szkół i przedszkola. W tym roku udział wzięli uczniowie Szkół Podstawowych nr 1, nr 4, nr 5, nr 6, nr 11, nr 14, nr 15, nr 16, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I.Newtona, I Liceum Ogólnokształcące, Centrum Piosenki Dziecięcej przy Szkole Podstawowej nr 15, Przedszkole Sióstr Felicjanek oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego. Organizatorami koncertu byli Centrum Kulturalne w Przemyślu oraz p.Dorota Jamroz ze Szkoły Podstawowej nr 11.