Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Jubileusz 30-lecia reaktywacji Szkoły Podstawowej nr 11

Jubileusz 30-lecia reaktywacji Szkoły Podstawowej nr 11

Jubileusz 30-lecia reaktywacji Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana
w Przemyślu

 

Dnia 12 października 2017 r. na Zamku Kazimierzowskim odbył się koncert jubileuszowy z racji 30-lecia reaktywacji Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu,  poprzedzony uroczystą msza świętą w kościele
ojców Karmelitów Bosych. Oficjele, dyrektorzy przemyskich szkół i placówek oświatowych, emerytowani już nauczyciele, a także uczniowie, rodzice i sympatycy przemyskiej Jedenastki najpierw odbyli podróż w czasie, wspominając z organizatorami historię szkoły w słowie i na zdjęciach, a następnie mogli obejrzeć piękne widowisko przygotowane przez nauczycieli i uczniów szkoły. Koncert podzielony został na bloki tematyczne: ukierunkowany na talenty, patriotyczny, naukowy, językowy, kulturalny, ekologiczny, turystyczny i sportowy. Zaproszeni goście mogli podziwiać talenty wokalne, taneczne, naukowe, sportowe; wszystkie pełne podziwu, wdzięku i gracji.  Przygotowany program był ciekawy, bo innowacyjny; jego wyjątkowość wyrażała się w pasji, a całości uroku dodał sześćdziesięcioosobowy chór składający się z uczniów Szkoły Podstawowej nr 11.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaszczycenie nas swoją osobowością.

Anna Dryniak

Film

Prezentacja Jubileuszowa

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie