Home » Archiwum » Rok szkolny 2017/2018 » Sukcesy sportowe naszych uczniów

Sukcesy sportowe naszych uczniów

Absolwent naszej szkoły, Miłosz Gierczak, obecnie uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krośnie, w okresie wakacyjnym odniósł swój kolejny sportowy sukces. Wraz z reprezentacją piłkarską Podkarpacia, której jest wieloletnim kapitanem, w swojej kategorii wiekowej wywalczył kolejny brązowy medal Mistrzostw Polski. Warto zaznaczyć, że w swoim młodym dorobku piłkarskim Miłosz posiada już wcześniej zdobyty tytuł brązowego medalisty. Jednak największym sukcesem Miłosza jak dotąd było zdobycie srebrnego medalu Mistrzostw Polski. Ten tytuł wicemistrza Polski Miłosz zdobył wraz z reprezentacją Podkarpacia w finałowym meczu z reprezentacją Śląska. Gratulujemy Miłoszowi tak już wspaniałego dorobku sportowego i tą drogą życzymy następnych sukcesów, nie tylko sportowych.

We wrześniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w LA, w których uczestniczyły reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Indywidualny sukces odniosła Oliwia Romanowicz, która zajęła 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową. Bliskimi sukcesu byli Dominika Siuta i Sebastian Sapek, którzy w konkursie skoku w dal ostatecznie zajęli 4 miejsca. Wszystkim występującym młodym sportowcom dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie barw szkolnych oraz życzymy sukcesów w dalszych zawodach sportowych.