Home » Archiwum » Rok szkolny 2016/2017 » Uroczyste wręczenie Wojewódzkiego Certyfikatu Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

Prowadzenie działalności promującej zdrowy i bezpieczny styl życia jest w naszej szkole bardzo ważne. Dzięki propagowaniu sportu i zachęcaniu dzieci do przygotowywania zdrowych posiłków zostaliśmy nagrodzeni Wojewódzkim Certyfikatem Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. 05.06.2017 r. pani dyrektor Beata Kosicka-Siwak i pani Małgorzata Jagustyn – koordynator Szkoły Promującej Zdrowie na konferencji w Czudcu odebrała z rąk pani Kurator Małgorzaty Rauch Wojewódzki Certyfikat Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.