Home » Z życia świetlicy » Rok szkolny 2015/2016 » Kolejny sukces uczniów naszej szkoły

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły

19 kwietnia 2016 r. w Urzędzie Miejskim wręczane były nagrody w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Wśród nagrodzonych byli uczniowie naszej szkoły. II miejsce zajął Oliwier Prajzner,

III miejsce zajęła Wiktoria Szlachcic, wyróżnienie otrzymała Emilia Mardosiewicz.

Nagrody otrzymali tez uczestnicy konkursu: Wiktoria Bojko, Jagoda Sielska, Jagoda Winiarska, Inga Czerw, Karolina Czyżowska, Aleksandra Komorek, Gabriela Karpińska, Małgorzata Partyka, Natalia Perchacz, Agnieszka Czorniak, Borys Bartek.

Laureatom i uczestnikom konkursu gratulowała Pani dyrektor Beata  Kosicka Siwak.

Prace zostały wykonane pod kierunkiem Weroniki Kijanki, Malgorzaty Banickiej, Eligii Plotke.