Dzień Ziemi

22 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbył się, przygotowany przez panią Małgorzatę Jagustyn, apel z okazji Dnia Ziemi. Podczas apelu zaprezentowała się klasa VI „b” i III „a”. Uczennica z klasy IV „a”, Agnieszka Rzeszutko oraz uczennica klasy IV „b” Martyna Farion przeczytały swoje wiersze o hałasie za, które otrzymały nagrody.

„Wszystkie dzieci hałasują i przez to zdrowie sobie psują.

Bardzo Was proszę ja tego hałasu nie znoszę.
W mojej szkole hałasu mam dość, bo będę obgryzać kość.

Nikt nikogo nie słyszy bo hałas nam towarzyszy.

Kto będzie cicho zdrowie zdobędzie i wszystko git będzie.
Kiedy mam dość hałasu to idę pobiegać do lasu.

Dzisiaj w szkole krzyk i wrzask każdy chce uciszyć nas.

Hałas często nam szkodzi, więc cicho bądźcie a będziecie dłużej młodzi.”

Martyna Farion

Nagrodzona została także ulotka o hałasie przygotowana przez Katarzynę Urban z klasy V „c”. Na koniec pani Dyrektor przedstawiła społeczności szkolnej Magdalenę Opałko (kl. VI „b”), która została Finalistką Konkursu Kuratoryjnego z przyrody.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie