Home » Archiwum » Rok szkolny 2013/2014 » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 – 27.06.2014r

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 – 27.06.2014r

O godz. 8:00 odbyła się Msza Św. w kościele o.o. Karmelitów, a o godz. 9:00 cala społeczność szkolna zebrała się na boisku szkolnym, gdzie odbyła się oficjalna część uroczystości. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich w tym wspaniałym dniu zakończenia roku szkolnego. Powiedziała, że po 10 miesiącach ciężkiej, ale bardzo owocnej pracy nadszedł czas odpoczynku, zabawy, beztroski dla uczniów, ale też i dla nauczycieli  i rodziców. Krótko podsumowała miniony rok, który w naszej szkole ogłoszony był Rokiem Naukowców wiele się działo, razem osiągnęliśmy i zrobiliśmy ogromnie dużo. Realizowaliśmy:

*projekt systemowy ,, Dobre wsparcie na starcie w kl. I-III

*projekt – Rok Naukowców, w ramach którego realizowano Klub Młodego Odkrywcy, wieczory z Marią Skłodowską Curie, wieczory astronomiczne, zajęcia matematyczno-astronomiczne „Aleją gwiazd”,  zajęcia z robotyki, współpracę z Projektorem- Wolontariat Studencki, Młody Nobel, zajęcia na Politechnice Rzeszowskiej

* project – Comenius ,, Europe in our minds, Europe in our live” współpracy międzynarodowej szkół z Anglii, Holandii, Hiszpanii, Bułgarii, Włoch, Polski- w maju gościliśmy przedstawicieli uczniów i nauczycieli z tych krajów, nasi uczniowie wyjeżdżali w tym roku do Bułgarii, Holandii.

* realizowaliśmy programy innowacyjne

– z wf. ,,Messi tez kiedyś chodził do szkoły”

– z niemieckiego ,, The mój przyjaciel z Niemiec”

– z matematyki ,, Lubię Matematykę”

– matematyczno- astronomiczny- Aleją Gwiazd

* otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Promującej  Zdrowie

* otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Odkrywców Talentów

Wspólnie organizowaliśmy wiele przedsięwzięć m.in. Święto Szkoły, Wielki koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II, Dzień Patrona, Święto ulic Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej, konkursy, zabawy i wiele innych.

*Uczniowie mogli realizować się naukowo, artystycznie, sportowo i turystycznie, brali udział w wielu konkursach, zawodach, przeglądach artystycznych pod okiem nauczycieli często odnosząc duże sukcesy. O Jedenastce było słychać w Przemyślu, w Polsce a także poza  jej granicami, jest o nas głośno na facebooku i zawsze mówią o nas bardzo dobrze.

Następnie przystąpiono do wręczenia nagród, podziękowań, wyróżnień dla uczniów  i rodziców:

 • 59 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem czyli uzyskało średnią ocen powyżej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie:

 

Kl. IV a

 1. Justyna Ryznar – 5,36
 2. Patrycja Diakun – 5,27
 3. Gabriela Figurak – 5,18
 4. Paulina Żurowska – 5,18
 5. Katarzyna Bogusiewicz – 5,0
 6. Paweł Brud – 5,0
 7. Aleksandra Krysa – 5,0
 8. Wiktoria Łanica- 4,91
 9. Martyna Haczela- 4,82
 10. Karol Jarzyński – 4,82

Kl. IV b

 1. Piotr Malarczuk – 4,9
 2. Julia Zawiślak- 4,9
 3. Iga Lechowicz – 4,8
 4. Radosłąw Partyka – 4,8

Kl. IV c

 1. Katarzyna Urban – 5,63
 2. Klaudia Jakimiec- 5,3
 3. Małgorzata Ląg – 4,9
 4. Gabriela Koczenasz – 4,9
 5. Natalia Kurasz – 4,8
 6. Julia Różycka – 4,8
 7. Kinga Brożyna – 4,8

Kl. V a

 1. Katarzyna Kaspieruk – 5,5
 2. Patrycja Bożek – 5,3
 3. Dawid Pawliszak- 5,2
 4. Anna Rodzeń- 5,1
 5. Tomasz Owsiany- 4,9
 6. Natalia Zahorbeńska – 4,9
 7. Oliwia Florczak-4,8
 8. Emilia Kiełczyńska – 4,8

Kl. V b

 1. Magdalena Opałka- 5,63
 2. Julia Baryła – 5,45
 3. Gabriela Szczepanowicz – 5,45
 4. Kamila Koczenasz – 5,09
 5. Szymon Chruszcz – 4,9
 6. Paweł Gagat – 4,9
 7. Anita Król- 4,9
 8. Mateusz Sielski – 4,9
 9. Jakub Sycz – 4,9
 10. Miłosz Gierczak – 4,8
 11. Marlena Górka – 4,8
 12. Mateusz Urban – 4,8

 

Kl. VI a

 1. Martyna Skafiriak – 5,4
 2. Maja Tymczyszyn – 5,4
 3. Gabriela Chmura- 5,4
 4. Kamila Dryla – 5,4
 5. Maja Martowicz – 5,3
 6. Magdalena Szostek- 5,2
 7. Konrda Rodzeń – 5,2
 8. Martyna Paradowska- 5,2
 9. Julia Głowacka- 5,2
 10. Wiktoria Dęga – 5,2
 11. Julian Borys – 5,2
 12. Błażej Krzysztof- 5,1
 13. Marek Balicki- 5,0

 

Kl. VI b

 1. Karolina Pawłucka – 5,4
 2. Sara Skwarko- 5,3
 3. Emilia Bolanowska – 5,1
 4. Wiktoria Aleksandrowicz – 5,1
 5. Hubert Pilawa – 5,1

W teście szóstoklasisty szkoła uzyskała 7 stanin tj. wysoki, średnia punktów 28,63 co dało nam II miejsce w Przemyślu. Aż 23 uczniów na 47 zdobyło powyżej 30 pkt.

 • Nagrodę otrzymali uczniowie którzy uzyskali najwyższy wynik w teście szóstoklasisty byli to:
 1. Marek Balicki – 39 pkt.
 2. Hubert Pilawa – 39 pkt.
 3. Julia Głowacka – 38 pkt.
 4. Maja Tymczyszyn – 38 pkt.
 5. Martyna Paradowska – 38 pkt.
 6. Karolina Pawłucka – 38 pkt.
 • Nagrodę ,, Prymus” otrzymali:

W kategorii kl. III – Alicja Cynar

W kategorii kl.VI – Maja Tymczyszyn

 • Stypendium naukowe otrzymali uczniowie:

Justyna Ryznar, Katarzyna Kaspieruk, Julia Baryła, Gabriela Szczepanowicz, maja Martowicz, Martyna Skafiriak, Magdalena Opałka, Katarzyna Urban.

 • Dyplomy sportowców: Wiktoria Dęga, Maja Martowicz, Patrycja Bożek, Monika Taworska, Sara Skawrko, Emilia Bolanowska, Marlena Górka, Kamil Jelinek, Damian Makar, Stanisław Hiszpan, Mateusz Sielski, Mateusz Warzocha, Paweł Gagat, Miłosz Gierczak, Tomasz Owsiany, Kamil Wodka.

Wręczone zostały również:

 • Uczniom dyplomy za wzorową frekwencję
 • Podziękowanie dla rodziców
 • Listy gratulacyjne rodzicom najlepszych uczniów
 • Tytuł Przyjaciela Szkoły dla Pani Edyty Bolanowskiej.

Na zakończenie pani Dyrektor przekazała życzenia radosnych wakacji, życzyła by ten  czas był okazją do poznawania najpiękniejszych miejsc, by ten wakacyjny wypoczynek dodał sił oraz energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do poznania, by wszyscy wrócili zdrowi, pełni wiary w swoje możliwości z mocnym zapasem sił i pomysłów do realizacji.

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie