Home » Archiwum » Rok szkolny 2013/2014 » Pożegnanie klas szóstych

Pożegnanie klas szóstych

Pożegnanie szóstych klas. Coś się kończy coś zaczyna.

Dnia 25 czerwca uczniowie klas szóstych uroczystą akademią pożegnali się ze szkołą. Podczas śpiewania piosenek i recytowania wierszy uczniom zakręciła się łezka w oku. Sześć lat nauki bardzo szybko minęło, uczniowie wyposażeni w podstawową wiedzę przygotowani do gimnazjum opuścili szkolne mury. Tego szczególnego dnia uroczystą akademią częścią rozrywkową i niespodzianką dla wychowawców „szóstaki” pożegnali, szkolę, nauczycieli, w myślach powrócą do szkoły. Będą pamiętali, że tu wszystko się zaczęło abecadło, liczby, pierwsze przyjaźnie, wspomnienia na całe życie. Występy naszych uczniów uświetnili tancerze ze szkoły Golden Dance, którzy gościnnie wystąpili w tym dwie uczennice naszej szkoły. Po akademii pani Dyrektor wręczyła każdemu dyplom absolwenta, rodzice otrzymali listy gratulacyjne za trud jaki wkładają w wychowani swoich dzieci, Ci którzy te listy otrzymali powinni być dumni  ze swoich pociech. Po uroczystościach przyszedł czas na dyskotekę. Uczniowie we wspaniałych humorach tańczyli w rytm muzyki. zabawa była udana każdy w świetnym humorze wrócił do domu, z miłymi wspomnieniami.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie