Matmix

Dnia 17 czerwca 2014 roku już po raz czwarty w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny organizowany przez pana Henryka Dryniaka, mający na celu sprawdzenie umiejętności matematycznych w korelacji z drugim przedmiotem – tym razem była to plastyka. Dla obu drużyn z klas Va i Vb koordynatorzy – pan Henryk Dryniak i pani Jolanta Kawalec przygotowali tak emocjonujące zadania, że  okna w sali musiały być pootwierane. Owocna drużynowa współpraca oraz zdrowa rywalizacja przyczyniły się do zwycięstwa drużyny klasy Vb, za co każdy z uczestników został nagrodzony nietuzinkowymi nagrodami ufundowanymi przez Stowarzyszenie „Aktywna Jedenastka”, wydawnictwo GWO oraz organizatorów. Dla drugiej drużyny oczywiście były nagrody pocieszenia. Za rok kolejna edycja konkursu tym razem matematyka z….

1

Henryk Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie