Home » Archiwum » Rok szkolny 2013/2014 » Matematyczny kangurek

Matematyczny kangurek

12 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Przemyślu odbył się konkurs matematyczny dla klas pierwszych „Matematyczny kangurek” zorganizowany przez nauczycielkę Ewę Fidę. W konkursie brali udział przedstawiciele klasy I a, I b, I c. Konkurs sprawdzał logiczne myślenie i umiejętność zastosowania wiadomości z matematyki zdobytych w klasie pierwszej w praktyce. Wszyscy uczniowie ochoczo zabrali się do rozwiązywania zadań. Poziom był bardzo wyrównany, ale ostatecznie I miejsce zdobył uczeń klasy I c – Kacper Lenczyk. Dwa równorzędne II miejsca zajęli uczniowie Szymon Jabłoński – uczeń klasy I b oraz Adrian Kuć – uczeń klasy I a. Dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie za rok.

DSC04539

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie