Home » Archiwum » Rok szkolny 2013/2014 » KONKURS BEZPIECZNA SZKOŁA

KONKURS BEZPIECZNA SZKOŁA

W miesiącu kwietniu Straż Miejska przeprowadziła eliminacje do XIII Finału konkursu „Bezpieczna Szkoła”. W etapie tym wzięło udział 28 zespołów 9 szkół podstawowych, zakwalifikowały się następujące szkoły:

SP nr 11 – klasa IV „a” – 114 punktów

SP nr 5 – klasa IV „a” – 109 punktów

SP nr 16 – klasa IV „a” – 102 punkty

SP nr 15 – klasa IV „d” – 98 punktów

SP nr 4 – klasa IV „c” – 97 punktów

Wyżej wymienione drużyny wystąpiły w finale konkursu „Bezpieczna Szkoła”, który odbył się w Zamku Kazimierzowskim 16 czerwca 2014 r.

SP nr 11 w finale zajęła II miejsce uzyskując 21 punktów. Wygrała SP nr 4 – z 22 punktami. W konkursie reprezentowały naszą  naszą szkołę Patrycja Diakun, Gabriela Figurak i Justyna Ryznar.

Część artystyczną konkursu uświetniły uczennice z klasy IV „a” – pod opieką p.Małgorzaty Jefimow. Uczennice były dopingowane przez kolegów i koleżanki z klasy.

W czasie trwania konkursu losowane były nagrody specjalne, uczniowie naszej szkoły wygrali aż 3 nagrody.

Uroczystość uświetnił p. prezydent Robert Choma i Komendant SM p. Jan Geneja, którzy wręczyli medale, dyplomy i nagrody finalistom XIII edycji konkursu „Bezpieczna Szkoła”.