Home » Archiwum » Rok szkolny 2011/2012 » KONKURS MATEMATYCZNO-POLONISTYCZNY „MATPOL-MIX”

KONKURS MATEMATYCZNO-POLONISTYCZNY „MATPOL-MIX”

Dnia 14 marca 2012 roku w naszej szkole odbył się konkurs matematyczno-polonistyczny „Matpol-mix” dla klas piątych przygotowany przez państwa Annę i Henryka Dryniak. Gościnnie w jury zasiadła pani dyrektor Barbara Głubisz, nauczyciel matematyki.

W konkursie udział wzięli nie tylko uczniowie tworzący zespoły, ale również pozostali członkowie klasy, którzy mogli wspierać swoją drużynę. Konkurs składał się z zadań matematycznych, polonistycznych oraz zawierał pytania z wiedzy ogólnej. Piątoklasiści radzili sobie dość dobrze, walka do ostatniej chwili była bardzo wyrównana, ale jury wyłoniło i nagrodziło tylko jednego zwycięzcę, a została nim klasa V a w składzie:

Kapitan drużyny – Karolina Mosur
Katarzyna Morawska
Rafał Pietruś
Piotr Zacharko
Kamil Żygała

Wygranym oraz walecznym uczniom z klasy V b serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Dryniak

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie