Home » Z życia świetlicy » Rok szkolny 2010/2011 w świetlicy » Spotkanie z pisarką A. Onichimowską

Spotkanie z pisarką A. Onichimowską

06.06.2011 r. grupa uczniów z naszej świetlicy uczestniczyła na Zamku Kazimierzowskim w spotkaniu z pisarką Anną Onichimowską. W pierwszej części spotkania odbylo się rozstrzygniecie konkursu plastycznego na najciekawszą ilustracje do wybranych książek autorki. W drugiej części swoją twórczość reprezentowała p. Onichomowska. Zebrani na sali wysłuchali fragmentów utworów wykonaniu pisarki. Mieli tez możliwość zadawania pytań dotyczących twórczości i życia prywatnego. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników mógł otrzymać autograf. Była też okazja do zrobienia zdjęcia z pisarka. Spotkanie odbyło się na zakończenie akcji Cała Polska czyta dzieciom.


Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie