Home » Z życia świetlicy » Rok szkolny 2010/2011 w świetlicy » Podróż do Świata Baśni

Podróż do Świata Baśni

30.03.2011 r. odbyło się w sali gimnastycznej naszej szkoły, w ramach akcji Dzieci Dzieciom, spotkanie integracyjne pod hasłem Podróż do Świata Baśni. Do tego spotkania przygotowywaliśmy od pewnego czasu. Po wysłuchaniu wybranych bajek malowaliśmy elementy dekoracji. Dla niektórych to była świetna zabawa. Czuli się jak prawdziwi artyści.

Spotkanie było bardzo udane. Uczestniczyli w nim uczniowie kilku świetlic z wychowawcami i dzieci ze SOSW Nr 1 dla których zabawa została przygotowana.

Imprezę przygotowały i poprowadziły Panie : Małgorzata Banicka z SP 11 i Marta Oleszek z SP4.Informacje o spotkaniu były zamieszczone na stronie głównej szkoły.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie