Home » Z życia świetlicy » Rok szkolny 2010/2011 w świetlicy » Świąteczne życzenia dla naszych przyjaciół

Świąteczne życzenia dla naszych przyjaciół

Przed świętami poszliśmy do naszego zaprzyjaźnionego przedszkola przy SOSW Nr 1. Na miejscu przekazaliśmy wykonane przez nas kartki i życzenia świąteczne. Nie mogło też zabraknąć kolęd śpiewanych dzieciakom, które ucieszyły się z naszej wizyty. Byliśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. W świątecznych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

We wtorek, dwa dni przed przerwą świąteczną , mieliśmy opłatek w świetlicy. Siedzieliśmy przy choince, śpiewaliśmy kolędy, składaliśmy sobie życzenia. W środę był dzień

z wychowawca i jasełka, po których pani dyrektor wręczyła naszym koleżankom i kolegom okolicznościowe dyplomy z muzeum za udział w konkursie na ozdobę i kartkę świąteczną. Otrzymały je również panie nauczycielki ze świetlicy i klasy I c.