Home » Aktualności aktywna 11 » WYJAZD NA BASEN

WYJAZD NA BASEN

W ramach realizacji projektu „Zdrowo, wesoło, sportowo” finansowanego przez FIO Stowarzyszenie Aktywna Jedenastka zorganizowało w dniu 24 października 2009 r.wyjazd na krytą pływalnię przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas I-III uczestnicy zajęć sportowo- rekreacyjnych ” Chcę być sprawny, silny, zdrowy wraz z opiekunami. Jarosławski obiekt należy do najnowocześniejszych tego typu w południowej Polsce. Pływalnia posiada m.in. nieckę z atrakcjami wodnymi np.: bicze wodne, masaże i gejzery podwodne, kurtynę wodną, wannę do hydromasażu, ” dziką rzekę” i zjeżdżalnię rurową.Wyjazd był bardzo udany, wszyscy świetnie się bawili, humory dopisywały a czas spędzony w wodzie minął bardzo szybko.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie