Home » Aktualności aktywna 11 » MISTRZOWSTWA W PIŁCE NOŻNEJ

MISTRZOWSTWA W PIŁCE NOŻNEJ

Dnia 27 września 2009 roku na stadionie Polonii odbyły się mistrzostwa w piłkę nożną dla uczniów klas IV ? VI Szkoły Podstawowej Nr 11 w ramach działań projektu FIO. Organizatorami spotkania byli pani dyrektor Beata Kosica-Siwak, pan Andrzej Żłobiński i pan Rafał Chromiak, przy współpracy rodziców uczniów, studentów i wychowawców ? pana Henryka Dryniaka i pani Anny Dryniak.
Rozgrywki odbywały się na dwóch boiskach w dwóch grupach. Po zaciętej walce i zdrowej rywalizacji na prowadzenie wysunęły się drużyny: reprezentacja klasy V „b” (GRUPA I) oraz reprezentacja klasy VI „a” (GRUPA II). Te dwa zespoły zagrały mecz finałowy, w którym zwycięstwo przypadło młodym talentom – uczniom klasy VI „a”. Drugie zaszczytne miejsce trafił do rąk kapitana reprezentacji klasy V „b”, a brązowy, zasłużony medal zdobyła reprezentacja uczniów klasy VI „b”.
Podczas rozgrywek wyłoniono również:

  • króla strzelców, którym został uczeń klasy VI „a” Mateusz Wiech,
  • najlepszego zawodnika rozgrywek, którym został uczeń klasy IV „b”, Dominik Wodka,
  • najlepszego bramkarza, którym został uczeń klasy V „b”, Jakub Wilczyński

Spotkanie niewątpliwie należy zaliczyć do udanych, zwłaszcza, że oprócz dobrych humorów dopisała również piękna pogoda. Wszystkim piłkarzom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie