Home » UCZNIOWIE » Nasze sukcesy » Sukcesy

Sukcesy

Rok szkolny 2018/2019

1.Alicja Cynar, Szymon Jabłoński, Szymon Baryła oraz Damian Ożga otrzymali stypendia Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce lub sporcie za rok szkolny 2017/2018.

2. W indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Dzieci – Oliwia Rut z kl. 7b zajęła 4 miejsce w biegu na 60 m uzyskując czas 9,39 sek.; Nikola Sroka z kl. 6 a zajęła 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową – rzuciła 31.5 m.; Bartosz Banaś z kl. 6 c zajął 3 miejsce w biegu na 1000 m. uzyskując czas 3.35,67 min.; Konstanty Makuch zajął 5 miejsce w rzucie piłeczką palantową – rzucił 41 m.

3.W indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Bruno Tomusiak z kl. 8 a zajął 4 miejsce w biegu na 1000 m. uzyskał wynik 3.29,14 min. Zespół w składzie Dominika Siuta, Klaudia Podmokły, Oliwia Kamińska, Alicja Cynar z kl. VIII b zdobył 5 miejsce w sztafecie 4×100 m. uzyskując wynik 1.05,52 min.

4. Zespół w składzie Szymon Lech, Jakub Gaweł, Konrad Kozioł, Tomasz Wojtyna, Zofia Choplij, Gabriela Karpińska, Oliwia Błaszczyk, Julia Wołoszyn zajął 4 miejsce w I Mistrzostwach Młodych Ratowników o Puchar Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ.

5. Reprezentacja szkoły zajęła 3 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt na 800m.

6. W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Mini Unihokeju reprezentacja szkoły dziewczynek zdobyła 3miejsce, a reprezentacja chłopców również 3 miejsce.

7. Uczniowie Martyna Masiak z klasy 8 a i Tomasz Rossowski z kl. 8  b dostali się do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego.

8. Tomasz Rossowski uczeń klasy 8 b zajął I miejsce w konkursie wiedzy o fortach podczas 59 Ogólnopolskiego Rajdu Twierdza Przemyśl.

9. Uczennica Amelia Kulan z klasy 6 c w październiku aż  dwa razy stanęła na podium ze złotem w ręku .W sobotę 13 października na krytej pływalni  w Nowej Dębie uczestnicząc w  Zawodach Pływackich -Turniej Miast – „Sto Lat Niepodległości”  oraz  w tej  samej konkurencji, płynąc  stylem klasycznym zajęła pierwsze miejsce również w Jarosławiu 23 października  w uczestnicząc w  Zawodach pływackich .

10. W konkursie języka niemieckiego na szczeblu wojewódzkim nasi uczniowie odnieśli następujące sukcesy: miejsce 5 – Gabriela Kasprzyk kl. 8a, miejsce 7 – Jakub Gaweł kl. 8b, miejsce 8 –  Maciej Pluta kl. 8b, miejsce 9 – Kacper Fień kl. 8b, miejsce 10 – Filip Majewski kl. 8b.

11. Uczniowie: Martyna Pasieka (kl. 1b),  Paulina Dżaman (kl. 2b), Bartosz Pempuś (kl. 3a), Joanna Świętczak (kl. 5a), Oliwier Kruczkowski (kl. 5a) oraz Natalia Duńska (kl. 4c) znaleźli się w gronie osób nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie „Bożonarodzeniowe ozdoby” organizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Rok szkolny 2017/2018

1. Alicja Cynar i Katarzyna Dąbek za wysokie wyniki w nauce, ze średnią 5,9 za rok szkolny 2016/2017, otrzymały stypendium ufundowane przez Prezydenta Miasta Przemyśla.

    

2.  W indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Dzieci – Oliwia Romanowicz (kl. 6b) zajęła 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową – rzuciła 34,5 m.  Karolina Zając (kl. 5b) w skoku w dal zajęła V miejsce – skoczyła 3,64 m.

3. W indywidualnych zawodach lekkoatletycznych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Dominika Siuta (kl. 7 b) zajęła 4 miejsce w skoku w dal skoczyła 3,72 m.

4. Nauczycielka języka polskiego, pani Anna Dryniak, została wyróżniona w  wojewódzkim konkursie PAMIĘTNIK NAUCZYCIELA.

5. Sara Banaś, uczennica kl. Ia zajęła II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Miejską Policji „Bezpieczne wakacje” w kategorii wiekowej 6-9 lat. Opiekun M. Banicka

6. Tomasz Rossowski uczeń kl.VIIb zajął I miejsce w konkursie wiedzy o fortach podczas 58. Ogólnopolskiego Rajdu Twierdza Przemyśl.

7. Hanna Bachusz, uczennica klasy 3b, Szymon Jabłoński, uczeń klasy 5a, oraz Emilia Nazar, uczennica 5b, zostali nagrodzeni w konkursie plastycznym „Razem dla Niepodległości”. Wyróżnienie w konkursie zdobyły uczennice klasy 3b Dorota Nowak oraz Jagoda Sałdan. Uczennice z klasy 3b przygotowała p. Dorota Jamroz, uczniów klasy 5a i 5b przygotowała p. Elżbieta Oleszek.

8. Martyna Masiak uczennica klasy VII „a” dostała się do II etapu Konkursu Kuratoryjnego.

9. Daniel Napora uczeń klasy 6b dostał się do II etapu Konkursu Kuratoryjnego z przyrody.

10. Jakub Mrozek, uczeń klasy 3b, otrzymał wyróżnienie w XV Przemyskim Dyktandzie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla, p.Roberta Chomy, w kategorii klas 3. Ucznia przygotowała p. Dorota Jamroz.

11. Emilia Nazar, uczennica klasy 5b, została laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego „Trzy strony” organizowanego przez Fundację Nowoczesna Polska i Instytut Książki.

12. Reprezentacja dziewcząt SP 11 w mini piłce ręcznej zdobyła III miejsce w Igrzyskach Dzieci zorganizowanych przez POSIR.

13. Uczennica klasy 7a, Martyna Masiak, przeszła do wojewódzkiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

14. Uczennica klasy 1b, Maria Dryniak, zajęła III miejsce ex aequo w XII Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

(zdj. Portal przemyski)

15. Nasza uczennica, Emilia Kuźniar z klasy 7b, została powołana przez PZPS do kadry Polski U-16/U-17.

16. Uczennica klasy 7b, Klaudia Podmokły, zajęła III miejsce w biegu na 250m w łyżwiarstwie szybkim w ramach IMS.

17. Kacper Malicki (klasa 7b) oraz Jakub Mrozek (klasa 3b) przeszli do drugiego etapu VII edycji Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie, Polskie Radio Rzeszów oraz Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie.

18. Sukcesy Pawła Gibalewicza z klasy 4c w narciarstwie alpejskim: 1. miejsce w XIII Otwartych Zawodach Narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta; 1. miejsce w Podkarpackiej Lidze Dzieci i Młodzieży – Zawody Feryjne Slalom Gigant; 1. miejsce w V Zawodach Narciarstwa Zjazdowego o Puchar Dobrego Wojaka Szwejka. W swojej kategorii wiekowej jest niepokonany. Życzymy dalszych sukcesów!

19. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana zdobyła I miejsce w X Otwartych Mistrzostwach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łyżwiarstwie Szybkim. Indywidualnie I miejsce zajęła Klaudia Podmokły z klasy 7b.

20. Uczennica klasy 7b, Alicja Cynar, zajęła 6. miejsce w półfinale XVIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach.

21. I miejsce Aleksandry Komorek, klasa 5b, w Igrzyskach Dzieci w pływaniu dziewcząt na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

22. Zespół reprezentujący naszą szkołę, w składzie Zuzanna Domańska, Damian Ożga oraz Szymon Baryła, zdobył III miejsce w konkursie „Czy wiesz co jesz?” organizowanym przez SP 4.

23. W Mistrzostwach Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim 2018 – Paweł Gibalewicz uczeń klasy 4c,zajął I miejsce w kategorii chłopców rocznik 2008-2009, Mateusz Komorek uczeń klasy 1b zajął II miejsce w kategorii chłopców rocznik 2010-2011.

24. I miejsce w zawodach o Puchar Arłamowa to kolejny sukces narciarski Pawła Gibalewicza z klasy 4c.

25. III miejsce w zawodach piłki siatkowej dziewcząt zdobyła reprezentacja naszej szkoły. Zawody odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci.

26. Tomasz Rossowski, uczeń klasy 7b, zdobył II miejsce w XVII konkursie historycznym Twierdza Przemyśl.

27. W konkursie „Historia mojej rodziny” oraz „Wywód przodków – wywiad z dziadkiem” nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca: Martyna Głowniak – I miejsce, Joanna Świętczak – II miejsce (klasa 4a), Alicja Cynar (klasa 7b) – I miejsce.

28. W konkursie organizowanym przez Nadleśnictwo Krasiczyn pt. „Rok w lesie” I miejsce w kategorii klas I – III zdobyła Maria Dryniak z klasy 1b a wyróżnienie otrzymał Wiktor Janduła również z klasy 1b.

29. Wyróżnienie dla Małgorzaty Partyki z kl. V a oraz List gratulacyjny dla zespołu Cheerleaderki z Jedenastki w finale regionalnym XIV PRZEGLĄDU SCENICZNEJ TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ ” SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE”.

30. III miejsce drużyny z naszej szkoły w składzie Julia Kudła, Szymon Jabłoński, Magdalena Gwizdała, Dawid Orłoś w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

31. III miejsce reprezentacji chłopców w trójboju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacja dziewcząt zajęła V miejsce.

32. Marcin Winiarski, uczeń klasy 3d, zajął II miejsce w zawodach biegowych „Dybawka Biega”.

33. Amelia Kulon, z klasy 5c, zdobyła I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Jarosławia w Pływaniu stylem klasycznym na 50 metrów oraz III miejsce zmiennym na dystansie 100 metrów.

34. Otwarte Mistrzostwa Przemyśla w Pływaniu –  Amelia Kulon, klasa 5c, zajęła I miejsce stylem klasycznym na dystansie 50 metrów.

35. Nasz nauczyciel, p. Marcin Kosterkiewicz, w Biegu Rzeźnika zdobył VII miejsce w kategorii open i I miejsce w kategorii mikst z p. Katarzyną Winiarską.

36. Jakub Mrozek, uczeń klasy 3b, został Wicemistrzem Ortografii a Nikola Habaj, uczennica klasy 3a finalistką, w finale XVI SPOTKAŃ ORTOGRAFICZNYCH, dla uczniów klas III szkół podstawowych powiatu przemyskiego i miasta Przemyśla pod honorowym patronatem Starosty Przemyskiego p. Jana Pączka i Podkarpackiego Kuratora Oświaty p. Małgorzaty Rauch.

37. Jakub Mrozek, Kinga Cypryło (klasa 3b) oraz Mikołaj Huk (klasa 3d) zostali finalistami powiatowego konkursu matematycznego „IV Spotkania Matematyczne”.

38. Wyróżnienie dla Alicji Cynar z klasy 7b za udział w konkursie recytatorskim poezji niemieckojęzycznej „ Am Anfang war die Poesie” zorganizowanym przez II LO w Przemyślu. W tym samym konkursie wzięła udział Maja Kirtio z klasy 7b.

39. W drugiej edycji konkursu „Listy do Ziemi” II miejsce zdobył uczeń klasy 4b, Vitaliy Kuchmynda. W tej samej kategorii (klasy IV – VII) wyróżnienie otrzymał Tymoteusz Skafiriak, klasa 5b. Wyróżnienie w kategorii klas I-III zdobyły: Nikola Sawicka, klasa 3c, oraz Maja Jabłońska, klasa 2a. Konkurs był częścią ogólnopolskiej akcji bielskiej Fundacji ekologicznej „Arka”. Koordynatorem całej akcji w naszej szkole była p. Małgorzata Jagustyn.

40. Praca uczennic z klasy 7b – Alicji Cynar, Martyny Farion i Klaudii Podmokły – została zaliczona do grona zwycięzców w ogólnopolskim konkursie „Erlebnisreise mit Deutsch” zorganizowanym przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett.

Rok szkolny 2016/2017

1. Emilia Kuźniar – II miejsce w rzucie piłeczką palantową w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce w ramach Igrzysk młodzieży Szkolnej (awans do finału wojewódzkiego).

2. Pani Małgorzata Banicka – brązowa odznaka Zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży, przyznaną przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w Warszawie.

20161006_075214

3. Pani Jolanta Kawalec – otrzymała dyplom przyznany przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego im. dr Mieczysława Orłowicza w Przemyślu.

4. Uczennica Amelia Kulan zdobyła dwa srebrne medale w IX Zawodach Pływackich z okazji Święta Niepodległości w Horyńcu Zdroju.

15032160_1221938764510841_1757872460256550045_n

5. Uczennica klasy 2a, Aleksandra Żurawska, zajęła I miejsce w I Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej – Z PIEŚNIĄ DO NIEPODLEGŁEJ w kategorii soliści – szkoły podstawowe. Zespół klasy 2b zajął II miejsce w kategorii zespoły – szkoły podstawowe.

 

10      19

6. Uczennica klasy 6b, Alicja Cynar, została Mistrzem Ortografii w XIV Przemyskim Dyktandzie. Wyróżnienie zdobył uczeń klasy 3a, Hubert Łach.

100_9901_800_x_600dsc09662

7. Uczennica klasy 2b, Dorota Nowak, zajęła I miejsce w konkursie na Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową organizowanym przez Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

dsc_8831

8. W dniach 15-16 grudnia 2016r. w Hali Sportowej w Przemyślu, odbyły się zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej z piłki ręcznej dziewcząt. Nasze dziewczęta z klas 4-6 zaprezentowały się bardzo dobrze. Wykazały się wysokim poziomem wyszkolenia techniczno-praktycznego, zajęły II miejsce w igrzyskach. W nagrodę drużyna otrzymała puchar oraz dyplom. Drużynę startującą w zawodach przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Chromiak.

Dziewczętom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

III miejsce w tym samym wydarzeniu zdobyła reprezentacja chłopców.

123                 dsc09868

9. Uczeń klasy 3 c, Paweł Gibalewicz, zdobył III miejsce w IV Zawodach Narciarstwa Zjazdowego o Puchar Dobrego Wojaka Szwejka.

dsc0991610. Natalia Bukowska, uczennica klasy 4c zajęła III miejsce (w kategorii wiekowej 6-9 lat) w XI Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez SP14 i Centrum Kulturalne w Przemyślu.

11. Reprezentacja SP 11, w składzie Kuźniar Emilka, Choma Amelia, Kirtio Maja, Kamińska, Oliwia, Wilgucka Ania, Podmokły Klaudia, Rzeszutko Agnieszka, Siuta Dominika, Wojtyna Ola, Zwirn Natalka, Pilawa Wiktoria, Kubas Kinga, Romanowicz Oliwia, zajęła III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt.

12. Uczeń klasy III c, Paweł Gibalewicz zajął II miejsce w Międzynarodowym Pucharze Karpat w Narciarstwie Alpejskim w swojej grupie wiekowej. Nagrodę odbierał od Premier Beaty Szydło.

20170130_074544   DSC_0058 

13. Tomasz Rossowski, uczeń klasy 6b, został Laureatem konkursu języka angielskiego „English Factor” zorganizowanego przez Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu.

16729042_1319535721417811_4463574745164418605_n

14. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Klaudia Podmokły, Amelia Pałys, Martyna Wróblewska, Wojciech Hiszpan, Maksymilian Kamiński, Paweł Sus zajęła III miejsce w łyżwiarstwie szybkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Indywidualnie II miejsce zajęła Klaudia Podmokły.

20170206_122704 20170206_122717

15. Na IX otwartych zawodach o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 w łyżwiarstwie szybkim zajęliśmy drużynowo I miejsce. Indywidualnie w kategorii kl. I – II: I miejsce Jagoda Sałdan z kl. II b, II miejsce Karol Bogdański z kl. II b w kategorii klas III – IV: II miejsce Karolina Zając z kl. IV b w kategorii klas V – VI: III miejsce Klaudia Podmokły z kl. VI b.

DSC00016

 16. Uczeń klasy III c Paweł Gibalewicz zajął I miejsce w Mistrzostwach Przemyśla  w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

DSC00010

17. Paweł Gibalewicz uczeń klasy III c zajął  III miejsce ( Eliminacje Podkarpackie)  w XXII Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2017.

18. Tomasz Rossowski, uczeń klasy 6b przeszedł do trzeciego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego i historii.

19. Paweł Gibalewicz uczeń klasy III c zajął II miejsce w zawodach o Puchar Wójta gminy Niebylec w Narciarstwie Alpejskim.

 20170227_07481220. Paweł Gibalewicz, uczeń klasy 3c, zajął II miejsce w Mistrzostwach Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim.

21. Katarzyna Dąbek, uczennica klasy 6a, zajęła III miejsce w Mistrzostwach Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim.

22. Nasza nauczycielka Jolanta Kawalec ukończyła zorganizowany przez Krajowy Samorząd Przewodników Turystycznych i Koło Przewodników  PTTK przy Oddziale Ziemia Sanocka szkolenie dla Kandydatów na Instruktorów Przewodnictwa PTTK. Zdała egzamin i otrzymała tytuł Instruktora Przewodnictwa.

23. Adrian Kuć, uczeń klasy 4a, zajął I miejsce w konkursie biblijnym Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o Nim. Szymon Baryła, uczeń klasy 5a zajął III miejsce.

24. Kolejny sukces w narciarstwie Pawła GibalewiczaI miejsce w Memoriale Olka Ostrowskiego w Narciarstwie Alpejskim w Ustrzykach Dolnych oraz VI miejsce w XXII Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Family Cap 2017.

20170313_074428 20170313_074448

25. I miejsce reprezentacji szkoły w składzie Emilia Kuźniar, Dominika Siuta, Anna Wilgucka, Amelia Choma, Klaudia Podmokły, Oliwia Kamińska, Maja Kirtio, Natalia Zwirn, Martyna Masiak w międzyszkolnych zawodach w siatkówkę w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

17155791_1352713904766659_6528027931689075228_n

26. Praca plastyczna uczennicy klasy 2b, Doroty Nowak, została nagrodzona w konkursie WODA ZANIECZYSZCZONA I COA DALEJ? organizowanym przez Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach .

                              DSC_1879 DSC_1886 

27. Amelia Kulan, uczennica klasy 4c, zajęła III miejsce w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Leżajska oraz IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem motylkowym.

20170330_113327

28. II miejsce reprezentacji szkoły w składzie Emilia Kuźniar, Dominika Siuta, Anna Wilgucka, Amelia Choma, Klaudia Podmokły, Oliwia Kamińska, Maja Kirtio, Natalia Zwirn, Martyna Masiak, Oliwia Romanowicz w rejonowych zawodach w  siatkówkę dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – awans do półfinału wojewódzkiego.

 29. Zajęcie I miejsca przez Tomasza Rossowskiego z kl. 6b oraz II miejsca przez Kacpra Bąka z klasy 5a w konkursie wiedzy o fortach.

DSC00459

30. SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE – 13. PRZEGLĄD SCENICZNEJ TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ – awans zespołu Cheerleaderek oraz Bartka Kulpińskiego w kategorii taniec do półfinału wojewódzkiego.

31. VI  miejsce w drużynowych zawodach pływackich w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie Katarzyna Dąbek, Wiktoria Pilawa, Aleksandra Stawarz, Aleksandra Komorek, Martyna Maziarczyk, Amelia Kulan, Karolina Zając, Maja Kirtio. Indywidualnie 4. miejsce Aleksandra Komorek – 50 m grzbietem, 6. miejsce Aleksandra Stawarz – 50 m grzbietem. 4. miejsce Amelia Kulan – 50 m delfinem.

32. Pani Aneta Jabłońska zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie Mój Szkolny Kolega z Misji w kategorii scenariusz lekcji; Aleksandra Żurawska, klasa 2a, zajęła II miejsce w kategorii muzycznej – słowa piosenki napisała s. Dorota Burczyk a muzykę skomponował p. Krzysztof Dryniak.

33.  Uczennica klasy 6a, Katarzyna Dąbek, zajęła I miejsce w III Konkursie Plastycznym „Rośliny w lesie” organizowanym przez Lasy Państwowe i Nadleśnictwo Krasiczyn.

34. Reprezentacja szkoły w składzie Emilia Kuźniar, Dominika Siuta, Anna Wilgucka, Amelia Choma, Klaudia Podmokły, Oliwia Kamińska, Maja Kirtio, Natalia Zwirn, Martyna Masiak, Oliwia Romanowicz zajęła IV miejsce w wojewódzkim półfinale siatkówki dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

35. Kolędnicy Misyjni pod opieką s. Doroty Burczyk zajęli II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Moje Kolędowanie Misyjne”.

36. W XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” nasi uczniowie odnieśli sukces w kategorii I do lat 10:

   II miejsce Wiktoria Bojko– kl. II a

  III miejsce Gabriela Skura– kl. III c

W kategorii wiekowej II do lat 13:

I miejsce Wiktoria Szlachcic– kl. IV a

II miejsce Kacper Bąk– kl. V a

III miejsce Małgorzata Kasperkiewicz– kl. V b

37. Uczeń klasy 6b, Szymon Rydz, zajął IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Matematyka moje hobby” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1.

38. W konkursie „Drzewo genealogiczne” organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 1 im Heleny Modrzejewskiej – I miejsce zdobyła Katarzyna Dąbek z klasy VI a, II miejsce Oliwia Błaszczyk z klasy IV b, III miejsce zdobyli Szymon Choma i Tymoteusz Skafiriak z klasy IV b oraz Karol Kawa z klasy V a wyróżnienie otrzymał Szymon Jabłoński z klasy IV b.

39.  I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Władcy elekcyjni” organizowanym przez Szkołę Podstawową 6 zdobyli Tomasz Rossowski i Maciej Pluta z klasy VI b.

 40. IV miejsce drużynowo w 3-boju lekkoatletycznym zdobyła grupa dziewczynek w składzie: Karolina Zając, Julia Wołoszyn, Natalia Stankiewicz z klasy IV b oraz Aniela Martyńska i Natalia Perchacz z klasy IV a.

41. W I edycji konkursu ” Listy do Ziemi” organizowanym przez Urząd Miejski w Przemyślu w kategorii klas I – III , I miejsce zajęła Nikola Sawicka, II miejsce zajęła  Monika Durkacz-Foremska, wyróżnienie otrzymała Blanka Szyb i Tomasz Przybyłowicz – wszyscy uczniowie z klasy II c, w kategorii klas IV – VI,  III miejsce zajęła Katarzyna Dąbek z klasy VI a.

42. Uczennica klasy 4c, Amelia Kulan, wywalczyła trzy srebrne medale w w VI Otwartych Mistrzostwach Przemyśla pływaniu na 50 m stylem klasycznym, stylem dowolnym oraz w sztafecie.

43. Aleksander Gałuszka, uczeń klasy 3c, w VI Otwartych Mistrzostwach Przemyśla w pływaniu zdobył 2 brązowe medale w konkurencji 50 m stylem grzbietowym i w konkurencji 50 m stylem dowolnym.

18839843_1500042463404112_6729419396061393601_o

44. Uczennica klasy 2b, Dorota Nowak, pod kierunkiem wychowawczyni, Doroty Jamroz, otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni” – Małgorzata Flis organizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną.

DSC_6998

45. I miejsce reprezentacji szkoły w składzie: Szymon Choma, Wojciech Hiszpan, Kuźma Arkadiusz, Sawicki Kamil, Majgier Aleksander, Ożga Damian, Sapek Sebastian, Warzocha Hubert w międzyszkolnym turnieju w piłkę nożną chłopców, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6.

46. Uzyskanie Wojewódzkiego Certyfikatu Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

          18882215_1433238763380839_9025780083737614304_n       20170609_084405

47. Pan Marcin Kosterkiewicz, nauczyciel świetlicy, zajął 4. miejsce w XIV Biegu Rzeźnika w Bieszczadach na trasie 80 km.

19113821_1441236922581023_2915797151071285968_n

48. Szkoła Podstawowa nr 11 zajęła II miejsce w klasyfikacji Szkół Podstawowych w Szkolnej Lidze w Narciarstwie Alpejskim

49. Pani Anna Dryniak otrzymała wyróżnienie w wojewódzkim konkursie PAMIĘTNIK NAUCZYCIELA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

1. Michał Paterek zakwalifikował się do finału rzutu piłeczką palantową i Klaudia Niklewicz zajęła w tym finale II miejsce.

SAM_0056

2. Uczniowie klasy V „a”: Martyna Masiak, Katarzyna Dąbek, Michał Fudali, Damian Szewczyka wygrali finał konkursu „Dzieciaki w biznesie”.

3. Kasia Dąbek wraz z partnerem Oskarem Olszańskim zajęli II miejsce w 7 Ogólnopolskim Turnieju Tańca.

4. I miejsce dla Pauliny Żurawskiej kl. VIa i wyróżnienie dla Natalii Bukowskiej z klasy III c w X Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek organizowanym przez SP 14 Przemyśl i CK Przemyśl.

IMG_4166

5. Wyróżnienie dla Pauliny Żurawskiej w II Konkursie kolęd i pastorałek dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Parafię Św. Stanisława Bp. i Męczennika Kościół Salezjanów Przemyśl- lipowica.

6. IV miejsce reprezentacji szkoły dziewcząt w turnieju w mini koszykówkę w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

7. Katarzyna Dąbek z klasy V „a” zajęła 4 miejsce w Slalomie Gigancie o puchar Wojaka Szwejka, a drugie wśród Przemyślanek w kategorii dziewczęta starsze.

12439040_1516025208727978_330504073289387545_n

8. 25 .01 .2016 w Jarosławiu na Otwartych Zawodach w Pływaniu Indywidualnym uczniów szkół podstawowych I-III nasza uczennica Amelia Kulan wywalczyła dwa srebrne medale płynąc stylem grzbietowym i kraulem na dystansie 25 m.

9. Katarzyna Dąbek z klasy V „a” podczas zawodów ,,Family Cup”, zajęła 2 miejsce w slalomie gigancie.

10. II miejsce reprezentacji szkoły w zawodach w siatkówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
11. Uczeń klasy II c Paweł Gibalewicz zajął III miejsce w XXI MISTRZOSTWACH W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE FAMILY CUP

12. II miejsce reprezentacji szkoły w VIII Otwartych Mistrzostwach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w łyżwiarstwie szybkim, indywidualnie I miejsce zajęła Emilia Mardosiewicz z kl. II a, II miejsce Michał Głowacz z kl.II a,  III miejsce Klaudia Podmokły z kl. V b

13. IV miejsce reprezentacji szkoły w konkursie matematycznym „Pomyśl mądra głowo” organizowanym przez Gimnazjum nr 3

14. IV miejsce Pawła Gibalewicza w zawodach narciarskich o puchar Gromadzynia – III tura podkarpackiej ligi dzieci i młodzieży.

DSC07743

15. II miejsce Adriana Kuć w konkursie z języka angielskiego English Master.

16. W konkursie na drzewo genealogiczne swojej rodziny II miejsce zajął Jakub Gaweł , III miejsce Dagmara Paradowska, IV miejsce Paulina Żurawska.

17. Paulina Żurawska zakwalifikowała się do finału regionalnego konkursu „Szkolne Prezentacje Artystyczne”.

18. W XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ W trosce o nasze bezpieczeństwo” II miejsce zajął Oliwier Prajzner, III miejsce zajęła Wiktoria Szlachcic, wyróżnienie otrzymała Emilia Mardosiewicz.

19. III miejsce Kasi Dąbek w Wiosennym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Tarnobrzegu.

20. Paulina Żurawska Laureatką XII Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej „Szkolne Prezentacje Artystyczne”.

21. III miejsce dla reprezentacji szkoły w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców zorganizowanym z okazji DNIA FLAGI. Maksymilian Kamiński z klasy V „a” został wybrany najlepszym bramkarzem.

DSC08129 DSC08130

22. II miejsce Kacpra Lenczyka z klasy III „c” w konkursie na najładniejszy strój „Być jak baśniowy bohater”.

23. I miejsce klasy III „c” w turnieju wiedzy o baśniach „- Andersenada 2016.

24. Pierwsze miejsce Tomasza Rossowskego w konkursie historyczny „Polska Piastów i Jagiellonów”.

25. Uczennica klasy Ib Dorota Nowak (wych. Dorota Jamroz) otrzymała wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie „W krainie kolorowych kwiatów” – 20 maja 2016r.

26. Michał Fudali z kl. V a zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Strofy o mamie” zorganizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną ., wyróżnienie otrzymał Aleksander Gałuszka z kl. II c.

27. Jagoda Sielska i Karol Błaszczyszyn wzięli udział w świetlicowym przeglądzie tanecznym w SP 15. Ich występ zachwycił widzów i organizatorów przeglądu.

28. Nasi uczniowie Filip Haczela i Hubert Prajzner wzięli udział w 9 międzyświetlicowym turnieju warcabowym.

29. Nasza uczennica Kasia Dąbek ze swoim partnerem Oskarem Olszanskim zdobyła pierwsze miejsce 12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Respect Dance 2016 o Puchar Prezydenta Skarżyska-Kamiennej.

30. Alicja Cynar z kl. V b zajęła  IV miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym Matematyka moje hobby organizowanym przez SP 1, V miejsce zajęła Kasia Urban z kl. VI c.

31. Uczennica klasy I „b” Dorota Nowak otrzymała wyróżnienie w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową – CHOINKA 2015.

32. Uczennica klasy I „b” Dorota Nowak otrzymała wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie pt. „Woda mórz i oceanów”.

33. W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „ WIOSENNE MANDALE” organizowanym przez SP 6 w Przemyślu –  I miejsce zajęła Zuzanna Ajzembart z kl. III c,  III miejsce  –   Wiktoria Warzocha z kl. III c i  Oliwia Kaszycka z kl. II b. Wyróżnienie otrzymały Emilia Bryś z kl. III c, Julia Mosur z kl. II b i Milena Machunik z kl. II b.

34. III miejsce drużyny z klasy IV a w składzie Zuzanna Domańska, Kacper Bąk i Karol Kawa w finale XV Konkursu Profilaktycznego „Bezpieczna szkoła”, który organizowany jest przez Straż Miejską.

35. I miejsce w konkursie Piosenki Dziecięcej „Kryształowy Bocian” w kategorii szkoły podstawowe zajęła nasza uczennica Aleksandra Żurawska. Organizatorem konkursu był MDK.

 

 

Rok szkolny 2014/2015

  1. II miejsce Mateusza Sielskiego z klasy VI „b” w biegu ulicznym „MINI DYCHA PRZEMYSKA” w kategorii chłopców 10 – 12 lat.

  2. II miejsce Oliwi Wołoszyn z klasy VI „b” w biegu ulicznym „MINI DYCHA PRZEMYSKA” w kategorii dziewcząt 10 – 12 lat.

  3. I miejsce –  w  turnieju piłki nożnej  w ramach Święta Osiedla  Kazanowa  w składzie: Gibalewicz Grzegorz, Owsiany Tomasz, Wodka Kamil, Gierczak Miłosz, Gółkiewicz Norbert, Sielski Mateusz, Gagat Paweł.

  4. I miejsce ( eliminacje)w V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w skałdzie: Gibalewicz Grzegorz, Owsiany Tomasz, Wodka Kamil, Gierczak Miłosz, Gółkiewicz Norbert, , Gagat Paweł, Warzocha Mateusz.

  5. Sukces nauczyciela p. Marcina Kosterkiewicza złoty medal podczas finału XIX Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2014 w Kielcach, finał Puchar Polski.

  6. Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 IV miejsce Oliwii Florczak w biegu na 60 m. wyniki 9,87 s

II miejsce Miłosza Gierczaka w biegu na 60 m wynik 9,14 s

IV miejsce Norberta Gółkiewicza w biegu na 60 m wyniki 9,48 s

II miejsce Grzegorza Gibalewicza w skoku w dal wynik 4,51 m

II miejsce Kamila Wodki w rzucie piłeczką palantową wyniki 49 m

   7. Uczennica klasy VI „b” – Magdalena Opałka – awans do II etapu konkursu z przyrody organizowanego przez Kuratorium Oświaty.

   9. Tomasz Oszczypko– Mistrz Ortografii 2014-zajęcie I miejsca w międzyszkolnym konkursie ortograficznym organizowanym przez SP 4.

1547942_816656738372381_1350754198448052463_o  10858630_825113610860027_7067182616905884174_n

10. Magdalena Opałka dostała się do 3 etapu Kuratoryjnego Konkursu z przyrody.

11. W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolne w piłce ręcznej nasza drużyna dziewcząt, przygotowana przez p. Rafała Chromiaka zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Skład drużyny: Marlena Górka; Monika Taworska; Natalia Zahorbeńska ; Ania Rodzeń ; Oliwia Wołoszyn; Klaudia Niklewicz; Klaudia Purska; Patrycja Bożek;Emilka Kiełczyńska; Kamila Koczenasz ; Anita Król

reczna

12. III miejsce Justyny Ryznar w konkursie plastycznym „ Ja za 25 lat” organizowanym przez SP nr 1 w Przemyślu przeprowadzonego w ramach projektu ,,Piszę do Pana Panie Doktorze”.

13. I miejsce w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie Paweł Gagat, Kamil Wodka, Miłosz Gierczak, Grzegorz Gibalewicz, Norbert Gółkiewicz, Hubert Kamiński, Mateusz Sielski, awans do półfinału wojewódzkiego

14.  III miejsce w półfinale wojewódzkim w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie Paweł Gagat, Kamil Wodka, Miłosz Gierczak, Grzegorz Gibalewicz, Norbert Gółkiewicz, Hubert Kamiński, Mateusz Sielski, awans do finału wojewódzkiego

15. IV miejsce reprezentacji szkoły dziewcząt w składzie: Klaudia Niklewicz, Patrycja Bożek, Klaudia Purska, Emilia Kiełczyńska,Anna Rodzeń, Natalia Zahorbeńska, Marlena Górka ,Monika Taworska,Oliwa Wołoszyn, Kamila Koczenasz, Anita Król   w turnieju w koszykówkę w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

16.  Wyróżnienie dla Natalii Bukowskiej w IX Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd  i Pastorałek organizowanym przez SP 14

17. Wyróżnienia dla Martyny Fryszkiewicz, Gabrieli Gaweł, Agnieszki Rzeszutko, Kacpra Malickiego, Damiana Ożgi w konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną, organizowanym przez ZNP

18. Wyróżnienie dla Katarzyny Dąbek kl 4A, Dominiki Siuty kl 4B i Jakuba Gawła klasa 4 B w Konkursie IV Edycji Dnia Edukacji Architektonicznej zorganizowanym dla klas IV przez Izbę Architektów Rzeczypospolitej w Rzeszowie.

19. Szkolna Liga w Narciarstwie Alpejskim:

               I miejsce – Grzegorz Gibalewicz z kl. VI a w kategorii A5

IV miejsce – Paweł Gibalewicz z kl. I c w  kategorii A1

IV miejsce – Małgorzata Ląg z kl. V c w kategorii A4

IV miejsce – Wiktoria Kosterkiewicz z kl. VI b w kategorii A6

20. Wyróżnienie dla Adriana Załawki za film w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. „ Książki naszych marzeń”

21. Międzynarodowy Puchar Karpat w Narciarstwie Alpejskim Slalom gigant:

II miejsce Grzegorz Gibalewicz w kategorii D2

II miejsce Paweł Gibalewicz w kategorii A2

IV miejsce Małgorzata Ląg w kategorii C1

IV miejsce Wiktoria Kosterkiewicz w kategorii D1

22. MISTRZOSTWA PRZEMYŚLA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA:

III miejsce Grzegorz Gibalewicz

II miejsce Paweł Gibalewicz

III miejsce Wiktoria Kosterkiewicz

V miejsce Katarzyna Dąbek

VI miejsce Małgorzata Ląg

23. Nasze wokalistki Małgosia Partyka z II a i Natalia Bukowska z II c zdobyły nagrodę „Złotą Nutkę”, a Natalia Bukowska od Jury Dziecięcego dodatkowo otrzymała I miejsce.

24. III miejsce w narciarstwie alpejskim dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej skład zespołu Wiktoria Kosterkiewicz, Katarzyna Dąbek, Małgorzata Ląg, Maja Kirtio
25. IV miejsce w narciarstwie alpejskim chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej skład zespołu Grzegorz Gibalewicz, Paweł Gibalewicz,Jakub Banaś, Piotr Malarczuk, Hubert Pawłucki,Mateusz Kosicki, Konrad Kruczek

26. Drużyna z naszej szkoły w składzie Patrycja Bożek, Natalia Zahorbeńska, Grzegorz Gibalewicz, Wojciech Groch zdobyła II miejsce w Turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Przemyślu. Ponadto Grzegorz Gibalewicz zajął III miejsce Indywidualnie w tym Turnieju.

27. Uczniowie klasy IV b w składzie Alicja Cynar, Filip Majewski i Szymon Lech  reprezentowali naszą szkołę – zdobywając trzecie miejsce w konkursie „Bezpieczna szkoła”.

28. V miejsce reprezentacji chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej skład drużyny – Gibalewicz Grzegorz, Owsiany Tomasz, Wodka Kamil, Gółkiewicz Norbert, Gagat Paweł, Warzocha Mateusz.

29. IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Rok szkolny 2013/2014

  1. I miejsce   w eliminacjach gminnych w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska   zajęcie w składzie: Miłosz Gierczak, Kamil Wodka, Paweł Gagat, Mateusz Sielski, Tomasz Owsiany, Norbert Gółkiewicz, Hubert Kamiński, Miłosz Galant.
  2. Udział reprezentacji szkoły w zawodach rowerowych zorganizowanych  przez Urząd Miejski i Przemyskie Towarzystwo Cyklistów z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

       W kategorii kl.V-VI, I miejsce Kamil Jelinek z kl.VI b, II miejsce Norbert Gółkiewicz z kl.V a

W kategorii kl.III-IV I miejsce-Jakub Banaś z kl.IV b

W kategorii kl.I-II –III miejsce Damian Ożga kl.IIa

  • II miejsce w unihokeju dziewcząt (skład drużyny: Patrycja Bożek, Marlena Górka, Monika Taworska, Wiktoria Dęga, Paulina Szkółka, Gabriela Kowalska, Sara Skwarko, Emilia Bolanowska, Oliwia Grębosz, Angelika Błażkowska, Natalia Zahorbeńska).
  • II miejsce w unihokeju chłopców (skład drużyny:Kamil Jelinek, Stanisław Hiszpan, Damian Makar, Miłosz Gierczak, Paweł Gagat, Mateusz Sielski, Tomasz Owsiany, Miłosz Galant).
  • I miejsce w Turnieju Mikołajkowym w piłkę nożną chłopców (skład drużyny: Miłosz Gierczak, Paweł Gagat, Mateusz Sielski, Tomasz Owsiany, Kamil Wodka, Hubert Kamiński, Adrian Załawka, Karol Lambora, Norbert Gółkiewicz). W tych zawodach zawodnicy z naszej szkoły zwyciężyli w konkursie na najlepszego strzelca (Kamil Wodka) oraz na najlepszego zawodnika (Miłosz Gierczak).
  • Mateusz Urban został wyróżniony w konkursie plastycznym pt.: „Walki Polaków o niepodległość w latach 1797-1918 i heroizm Orląt Przemyskich”.
  • Stypendium naukowe otrzymali: Martyna Skafirniak, Kamila Dryla, Katarzyna Kaspieruk, Oliwia Florczak, Magdalena Opałka, Julia Baryła, Gabriela Szczepanowicz.
  • III miejsce w Lidze szkolnej w narciarstwie alpejskim w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie: XIII Mateusz Kosicki kl. II a w kategorii A2;III miejsce Katarzyna Dąbek kl. III a w kategorii A 3, VI miejsce Małgorzata Lag kl. IV c w kategorii A 3, I miejsce Grzegorz Gibalewicz kl. V a w kategorii A 4, XII miejsce Jakub Gruszecki kl. VI b w kategorii A 4, XX miejsce Piotr Malarczuk kl.IV b w kategorii A 4, XXI miejsce Jakub Banaś kl.IV b w kategorii A 4, II miejsce Maja Martowicz kl. VI a w kategorii A 5, VIII miejsce Wiktoria Kosterkiewicz kl.V b w kategorii A 5.
  • Wyróżnienie dla Julii Baryły z klasy V „b” w kategorii „piosenka” w Szkolnych Prezentacjach Artystycznych. Udział brały Paulina Żurawska z klasy IV”a” i Oliwia Wołoszyn z klasy V „b”.
  •  II miejsce dla Wiktorii Pilawy z klasy III „a” w konkursie plastycznym na najpiękniejszą pisankę.
  • Zajęcie I miejsca – reprezentacji szkoły w eliminacjach do turnieju Łukacijewska CUP 2014 w składzie Stanisław Hiszpan,Damian Makar, Kamil Jelinek,Kamil Wodka, Tomasz Owsiany, Paweł Gagat,Miłosz Gierczak, Mateusz Sielski, Mateusz Warzocha.
  • Zajęcie I miejsca -reprezentacji szkoły w II etapie turnieju Łukacijewska CUP 2014 w składzie: Stanisław Hiszpan,Damian Makar, Kamil Jelinek,Kamil Wodka, Tomasz Owsiany, Paweł Gagat,Miłosz Gierczak, Mateusz Sielski, Mateusz Warzocha.
  • Zajęcie  II miejsca – reprezentacji szkoły w finale turnieju Łukacijewska CUP 2014 w składzie: Stanisław Hiszpan,Damian Makar, Kamil Jelinek,Kamil Wodka, Tomasz Owsiany, Paweł Gagat,Miłosz Gierczak, Mateusz Sielski, Mateusz Warzocha.
  • Zajęcie III miejsca- w konkursie międzyszkolnym  ,, Czy wiesz co jesz” organizowanym przez SP4 oraz PPIS w Przemyślu  w składzie: Maja Martowicz, Maja Tymczyszyn, Martyna Skafiriak.
  • Udział w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego uczniów Kamili Dryla, Juliana Borys, Aleksnadry Pyś, Alicji Cynar  organizowanego przez SP 4 w kategorii kl. I-III zajęcie II miejsca przez uczennice kl. III b Alicję Cynar.
  • Udział Uczennic Katarzyny Urban, Małgorzaty Lag, Aleksandry Dedio w międzyszkolnym konkursie Piosenki niemieckojęzycznej organizowanej przez SP 5- wyróżnienie dla Katarzyny Urban.
  • Konkurs ,, Bezpieczna szkoła” dla kl. IV – etap szkolny I miejsce kl. IV a 114 pkt w składzie: Justyna Ryznar, Gabriela Figurak, Patrycja Diakun.
  •  Zajęcie II miejsca-  przez reprezentację  uczniów w składzie Maja Tyczymczyszn, Martyna Skafiriak, Maja Martowicz w XIII międzyszkolnym konkursie przyrodniczym ,, Tylko jedna Ziemia-Gatunki obce inwazyjne”.
  • 3 miejsce w konkursie przyrodniczo-ekologiczny pod hasłem „Przyroda i my” organizowanym przez SP 1 zajął  trzyosobowy zespół w składzie Martyna Skafiriak, Maja Tymczyszyn i Maja Martowicz.
  • Ogromny sukces naszej koleżanki z klasy Pauliny Żurawskiej, która zajęła III miejsce w konkursie muzycznym zorganizowanym przez Galerię Sanową w Przemyślu. Brawo Paulinka! Paulinka
  • II miejsce- uczennicy kl IV a Pauliny Żurawskiej w konkursie ,,Poezji śpiewanej i turystycznej” oraz zajęcie II miejsca w kategorii zespół w składzie: Julia Kaczmarek, Alicji Sawicka, Maja Tymczyszyn.
  • Zajęcie  I miejsca – reprezentacji szkoły w Finale Finałów w Warszawie w  turnieju Łukacijewska CUP 2014 w składzie: Stanisław Hiszpan,Damian Makar, Kamil Jelinek,Kamil Wodka, Tomasz Owsiany, Paweł Gagat,Miłosz Gierczak, Mateusz Sielski, Mateusz Warzocha.II miejsce- uczennicy kl IV a Pauliny Żurawskiej w konkursie ,,Poezji śpiewanej i turystycznej”
  • I miejsce dla Szymona Jabłońskiego z klasy 1 „b” w konkursie organizowanym przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie na najzabawniejsze i najciekawsze prace plastyczne przedstawiające własną historyjkę komiksową, w której gościnnie wystąpią bohaterowie dobranocek.
  • II miejsce w konkursie „Bezpieczna Szkoła” dla uczennic z klasy IV „a” Gabrysi Figurak, Patrycji Diakun i Justyny Ryznar.
  • Amelia Kulan /sześciolatka/ z klasy I c  uczestniczyła  w III Otwartych Mistrzostwach Przemyśla w pływaniu zajmując  4 miejsce rywalizując nie tylko z zawodnikami z Przemyśla, ale także z Horyńca Zdroju oraz Leżajska.

DSCF8885

Rok szkolny 2012/2013

1. Udział reprezentacji szkoły w turnieju koszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanym przez POSiR   skład drużyny: V a Wiktoria Dęga, Maja Martowicz, V b Sara Skawrko, VI a Karolina Mosur, Małgorzata Tomaszewska, VI b Izabela Szpakowska, Anna Gąsior, Gabriela Chrzanowska, Emilia Kowalik, Justyna Milanowicz- zajęcie III miejsca.

 2.  Udział reprezentacji szkoły w III rundzie zawodów w Szkolnej Lidze w Narciarstwie Alpejskim organizowanym przez POSiR w składzie: M. Martowicz, G. Gibalewicz,S. Hiszpan, J. Gruszecki, W. Kosterkiewicz, K. Dąbek, M. Ląg, P. Malarczuk, drużynowo  zajęliśmy IV miejsce. Natomiast indywidualnie w kategorii A2 Kasia Dąbek z kl. II a-zajęła II miejsce Małgosia Ląg z kl. III c-VI miejsce, W kategorii A3 Grzegorz Gibalewicz z kl. IV a-III miejsce Piotr Malarczuk z kl. III b-XII miejsce, W kategorii A4 Wiktoria Kosterkiewicz z kl. IV b-IV miejsce, W kategorii A5Jakub Gruszecki z kl. V b-VII miejsce Stanisław Hiszpan  z kl. V a-XI miejsce, W kategorii A6 Maja Martowicz z kl. V a-II miejsce.

 3.  Udział reprezentacji szkoły w łyżwiarstwie szybkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanym przez POSiR w Przemyślu w składzie: Emila Bolanowska, Klaudia Wątróbska, Kamil Jelinek- zajęcie VII miejsca.

 4. Wyróżnienie dla Wiktorii Aleksandrowicz oraz III miejsce dla Anity Kempy w konkursie ,,Przemyśl-tu mieszkam, tu tworzę” organizowanym przez Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

 5.  VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II oraz zajęcie V miejsca przez: Julię Baryłę, Kamilę Koczenasz, Karolinę Mikołajko z kl. IV b.

 6.  Udział w konkursie wiedzy o Twierdzy Przemyśl, zajęcie I miejsca przez Konrada Rodzenia oraz II miejsca przez  Adriana Załawkę.

 7.  Udział uczniów: Karoliny Mikołajko (wyróżnienie) i Pawła Brud w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Poetów Regionu Przemyskiego w Szkole Podstawowej  nr 1 w Przemyślu.

 8. Konkurs międzyszkolny wiedzy o Arboretrum organizowany przez SP6. Trzyosobowy zespół uczniów z kl. VI b ( A. Rodzeń, K. Górka, S. Ożga) – zajęcie IV miejsce.

 9.  Udział reprezentacji szkoły w drugim etapie piłkarskiego turnieju Łukacijewska-cup awans do finału, który odbędzie się w Rzeszowie  w składzie: Kamil Jelinek, Kamil Wodka, Miłosz Gierczak, Piotr Pecko, Mateusz Fudali, Damian Makar, Paweł Gagat, Stanisław Hiszpan, Rafał Pietruś, Arkadiusz Stadnik- zajęcie I miejsca.

 10. Udział reprezentacji dziewcząt w 4-boju lekkoatletycznym  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolne organizowanym przez POSiR  w składzie: Justyna Milanowicz, Alina Rodzeń, Gabriela Chrzanowska, Wanessa Sievers, Maja Martowicz, Emilia Bolanowska – zajęcie VI miejsca

 11.  Udział reprezentacji chłopców w 4-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanym przez POSiR  w składzie: Sebastian Walciszewski, Piotr Pecko, Mateusz Fudali, Rafał Pietruś, Kacper Świtliczka, Kamil Jelinek – zajęcie V miejsca.

 12.  Udział reprezentacji dziewcząt w składzie: Anna Rodzeń, Natalia Zachorbeńska, Patrycja Bożek, Oliwia Florczak, Monika Taworska, Agata Borys w 3-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – zajęcie V miejsca.

 13. Udział reprezentacji chłopców w 3-boju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanym przez POSiR w składzie: Miłosz Gierczak, Mateusz Sielski, Norbert Gółkiewicz, Kamil Wodka, Szymon Chruszcz – zajęcie II miejsca.

 14.   Udział uczniów kl. V a Martyny Paradowskiej oraz Błażeja Krzysztof w konkursie matematycznym  pt. ,, Matematyka moje hobby” wyróżnienie.

 15.  Udział w międzyszkolnym konkursie recytatorskim z j.angielskiego ,, Happy rymes” w SP 4 zajęcie II miejsca przez uczennice kl. 1a Iwonę Jazienicką III miejsca przez uczennicę kl. 1 b Ninę Szołek, I miejsca przez uczennicę kl. II b Alicję Cynar, II miejsca przez ucznia kl. III a Pawła Brud,III miejsca przez uczennicę kl. III b Igę Lechowicz.

 16.  Udział w finale  reprezentacji szkoły  w  piłkarskim  turnieju Łukacijewska-cup w Rzeszowie w składzie: Kamil Jelinek, Kamil Wodka, Miłosz Gierczak, Piotr Pecko, Mateusz Fudali, Damian Makar, Paweł Gagat, Stanisław Hiszpan, Rafał Pietruś, Arkadiusz Stadnik- zajęcie VII miejsca.

 17. Zawody w piłkę nożną w SP6 i zajęcie II miejsca w składzie: Kamil Wodka, Kamil Jelinek, Norbert Gółkiewicz, Tomasz Owsiany, Stanisław Hiszpan, Damian Makar, Kacper Jankowiak.

 18.  Szkolny konkurs z j. angielskiego dla klas III i zajęcie I miejsca przez Katarzynę Urban z kl. III c, II miejsca przez Aleksandrę Krysa z kl. III a i  III miejsca przez Pawła Brud z kl. III a.

 19. Udział reprezentacji szkoły w finale turnieju piłkarskiego ,,Piątki piłkarskie”  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanym przez POSiR w składzie: Piotr Pecko, Mateusz Fudali, Rafał Pietruś, Kacper Górka, Kamil Jelinek, Arkadiusz Stadnik, Miłosz Gierczak, Kamil Wodka, Paweł Gagat, Mateusz Sielski – zajęcie I miejsca.20.   Udział reprezentacji szkoły w  Szkolnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanym przez POSiR- zajęcie IV miejsca w kategorii dziewcząt i IV w kategorii chłopców.

 21.  Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2012/2013 organizowanego przez POSiR . Szkoła Nasza zajęła VI miejsce.

 22. Udział reprezentacji szkoły w składzie Gabriela Szczepanowicz, Tomasz Oszczypko, Anita Król w finale konkursu profilaktycznego ,,Bezpieczna szkoła” – zajęcie IV miejsca.

23. I szkolny turniej szachowy zorganizowany na zakończenie zajęć szachowych.  W grupie młodszej, tj. klas II-III: I miejsce zajął Maksymilian Kamiński z kl. II a,II miejsce zajął Bruno Tomasiak z kl. II a,III miejsce zajął Gracjan Dańko z kl. II a

W grupie starszej, tj. kl. IV-V, I miejsce zajął Damian Makar z kl. V a,II miejsce zajął Błażej Krzysztof z kl. V a,III miejsce zajął Bartosz Milczarczyk z kl. IV

24.  II miejsce w eliminacjach gminnych w III Turnieju Orlika  o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców 12/13 lat  skład drużyny   Kamil Wodka, Konrad Rodzeń, Kamil Jelinek, Piotr Pecko, Mateusz Fudali, Rafał Pietruś, Arkadiusz Stadnik, Damian Makar. Organizator Ministerstwo Sportu i Rekreacji.

25. I miejsce w eliminacjach gminnych w III turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców w wielu 10/11 lat skład drużyny Kamil Wodka, Pawel Gagat, Miłosz Gierczak, Mateusz Sielski, Matesuz Warzocha, Damian Makar, Kamil Jelinek. Organizator Ministerstwo Sportu i Turystki.

26. II miejsce w eliminacjach wojewódzkich w III turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska chłopców w wieku 10/11 lat skład drużyny Kamil Wodka, Paweł Gagat, Mateusz Sielski, Norbert Gółkiewicz, Miłosz Gierczak, Damian Makar, Kamil Jelinek. Organizator Ministerstwo Sportu I Turystki.

27. I miejsce w IV Przemyskim Turnieju mini piłki nożnej chłopców pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla drużyna w składzie Grzegorz Gibalewicz, Norbert Gółkiewicz, Tomasz Owsiany, Kamil Wodka, Paweł Gagat, Miłosz Gierczak, Adrian Załawka, Mateusz Sielski, Szymon Chruszcz.

28. II miejsce Miłosza Gierczaka  w indywidualnych biegach przełajowych. Organizator Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

29. III miejsce w mini-koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Skład drużyny: Izabela Szpakowska, Anna Gąsior, Wiktoria Dęga, Maja Martowicz, Sara Skwarko, Karolina Mosur, Małgorzata Tomaszewska, Gabriela Chrzanowska, Emilia Kowalik, Justyna Milanowicz

30. Julia Zajlo – przejście do następnego etapu w konkursie z przyrody organizowanym  przez Kuratorium Oświaty.

31.  I miejsce w Wojewódzkim konkursie na najlepsze Szkolne Koło Turystyczne.

32. II miejsce uczennic z kl. IV b Magdaleny Opałki oraz Anity Król w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,, Młodzież na szlakach rowerowych”

33. III miejsce dla Anity Kępy i wyróżnienia dla Wiktorii Aleksandrowicz w konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej ,,Przemyśl-tu mieszkam, tu tworzę”

Rok szkolny 2011/2012

Sukcesy sportowe

1)      II miejsce reprezentacji chłopców w IV Przemyskim Turnieju Mini Piłki Nożnej. 2)      I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Kamil Jelinek. 3)      III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Mikołajkowym w piłkę nożną chłopców. 4)      III miejsce w Szkolnej Lidze w narciarstwie alpejskim w klasyfikacji drużynowej. 5)      I miejsce w Szkolnej Lidze w narciarstwie alpejskim w klasyfikacji Indywidualnej dziewcząt – Maja Martowicz. I miejsce w Szkolnej Lidze w narciarstwie alpejskim w klasyfikacji Indywidualnej chłopców – Mikołaj Marowicz. 6)      II miejsce w turnieju piłkarskim organizowanym przez Europosłankę Elżbietę Łukaciejewską . 7)      III miejsce w konkursie piłki nożnej Euro Bikini 2012.

Inne sukcesy

 

1)      Aleksandra Wojciechowska – laureatka konkursu z przyrody organizowanego przez Kuratorium Oświaty. 2)      III miejsce w konkursie na najlepszy pomysł na zieloną szkołę organizowanym przez WS i P. 3)      I miejsce w konkursie plastycznym  ,,Bezpieczne wakacje 2011” organizowanym przez Komendę Miejską Policji WORD – Katarzyna Urban. 4)      III miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo – ekologicznym –  A. Wojciechowska, Joanna Mielnik, Wojciech Lorek. 5)      I miejsce w  Wojewódzkim konkursie na najlepsze szkolne koło Turystyczne. 6)      II miejsce – Emila Kiełczyńska w konkursie ortograficznym. 7)      III miejsce- Katarzyna Kaspieruk w konkursie ortograficznym. 8)      Zwycięstwo w konkursie Tesco dla szkół Ekorewolucja zdobycie głównej nagrody – tablica interaktywna Kl. V b pani Aneta Jabłońska. 9)      II miejsce w międzyszkolnym konkursie ,, czy wiesz co jesz?” Joanna Mielnik, Aleksandra Wojciechowska, Paweł Kwaśnik. 10)  III miejsce w konkursie matematycznym ,, Pomyśl mądra głowo.” 11)  II miejsce w  konkursie wiedzy o fortach ,, Twierdza Przemyśl” – Konrad Rodzeń 12)  I miejsce w konkursie Bezpieczna szkoła organizowanym przez Straż Miejską  w Przemyślu.

Rok szkolny 2010/2011

Sukcesy sportowe

1)      III miejsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. 2)      I miejsce w biegu na 60 m- Michał Szpakowski w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 3)      III miejsce w rzucie piłeczką palantową – Klaudia Klimczyńska w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 4)      I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Piotr Pecko w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 5)      II miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży szkolnej. 6)      III miejsce w mini koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 7)      III miejsce w pływaniu stylem dowolnym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Marek Biernacki. 8)      II miejsce w zawodach łyżwiarskich w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 9)      Szkolna Liga w narciarstwie alpejskim II miejsce w klasyfikacji drużynowej II miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Maja Martowicz III miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Grzegorz Gibalewicz III miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Paweł Machaj. 10)  I miejsce w trójboju lekkoatletycznym chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 11)  I miejsce w zawodach piłkarskich ,, Piątki piłkarskie” w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Inne sukcesy

1)      I miejsce w konkursie plastycznym  ,, Przylecieli Anieli” – Julia Baryła Zwycięstwo szkoły w konkursie Ekomania Filmowania  w ramach programu Tesco dla szkół uczniowie kl. II b oraz p. Aneta Jabłońska Pani Dorota Jamroz Nagroda tablica interaktywna, laptop, projektor. 2)      II miejsce w kl. IV międzyszkolnym konkursie recytatorskim ,, Wiersze naszego dzieciństwa”- Maciej Kaczmarek. 3)      II miejsce w Międzyświetlicowym konkursie stroików wielkanocnych. 4)      I miejsce w Międzyszkolnym konkursie w krainie baśni Braci Grimm. 5)      II miejsce Gabrieli Figurak w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,, Inspiracja w moich oczach.” 6)      Pani Małgorzata Banicka – laureatka 44 Konkursu Fair Play organizowanego przez Polski Komitet Olimpijski w Warszawie. 7)      I miejsce w Wojewódzkim konkursie na najlepsze szkolne koło Turystyczne.

 

 

I miejsce reprezentacji szkoły w składzie Emilia Kuźniar, Dominika 
Siuta, Anna Wilgucka, Amelia Choma, Klaudia Podmokły, Oliwia Kamińska, 
Maja Kirtio, Natalia Zwirn, Martyna Masiak w międzyszkolnych zawodach w 
siatkówkę w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie