Home » UCZNIOWIE » Klasy » Rok szkolny 2014/2015 » Klasa II b

Klasa II b

6 DZIEŃ ODKRYWCÓW – RZESZÓW

13 czerwca członkowie klubu „Pomysłowe Małolaty” i „Młodzi Programiści” wraz z opiekunkami panią Anną Nowicą i Anetą Jabłońską wzięli udział w 6 Dniu Odkrywców -Interaktywnym Pikniku Wiedzy. Klubowicze pokazywali zgromadzonym efekty swojej rocznej pracy na zajęciach. Młodzi Programiści rozpoczęli od pokazu robotów zbudowanych z klocków LEGO WeDo oraz LEGO Mindstorms, a Pomysłowe Małolaty pokazywały liczne eksperymenty. Stoisko KMO cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal. Mimo upału dzielnie pokazywali swoje umiejętności. W nagrodę za ciężką pracę poszli do kina 9D, a następnie ochłodzili się w fontannie. Dziękujemy Wam Dzielni Odkrywcy.

ŚWIĘTO SZKOŁY

XIV OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

Klasa II b wraz w wych. A. Nowicką wzięła udział w interaktywnym przedstawieniu dla dzieci pt.: „Warkocz królewny Wisełki” w wykonaniu teatru ART-Re z Krakowa. Spektakl miał miejsce 29 maja w Bibliotece Publicznej w Przemyślu. Wszyscy świetnie się bawili.

WYCIECZKA DO ARBORETUM

ANDERSENADA

22 kwietnia 2015 r. odbyła się impreza biblioteczna zorganizowana przez Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Podczas spotkania, w którym wzięła udział klasa II B pod opieką wych. p. Anny Nowickiej odbył się KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE PRZEBRANIE – I miejsce zdobył Szymon Jabłoński jako DZIELNY OŁOWIANY ŻOŁNIERZYK oraz TURNIEJ WIEDZY O BAŚNIACH ANDERSENA w którym cała klasa II b zajęła I miejsce.

ZWYCZAJNY DZIEŃ W NIEZWYKŁEJ KLASIE

DZIEŃ EKSPERYMENTÓW

LAS WITA WAS

Walcz z hałasem- słuchaj odgłosów przyrody.

Klasa druga ” b” przygotowała dla rodziców pantomimę pt.: „Leśne życie”. W ten sposób uczniowie promowali życie w zgodzie z naturą.Przedstawili las jako strefę ciszy i odpoczynku, miejsce gdzie można odpocząć od hałasu.

tn_DSC_0022

KONKURS MAM TALENT

WYPRAWA W ŚWIAT WYOBRAŹNI

GRUNT TO PRĄD

Członkowie Klubu Młodego Odkrywcy z klasy II b pod opieką p. Anny Nowickiej spotkali się na warsztatach pt.: „Grunt to prąd” . Podczas zajęć zdobywali wiadomości na temat powstawania prądu elektrycznego. Poznawali źródła energii odnawialnej a także zagrożenia dla środowiska przyrodniczego ze strony człowieka wynikające z wyrzucania elektrośmieci.

ZIMOWISKO

NASI PRYMUSI