Home » SZKOŁA » Przyjaciele naszej Szkoły

Przyjaciele naszej Szkoły

Społeczność szkolną tworzą uczniowie, nauczyciele, rodzice, ale także ludzie dobrej woli, wspierający szkołę w jej działalności. Gdyby nie ogromne zaangażowanie tego środowiska, nie udałoby się dokonać tych wszystkich  przedsięwzięć stawiających dziś naszą szkołę  w czołówce bardzo dobrych, świetnie rozwijających się placówek oświatowych w kraju.

W dowód wdzięczności za okazywana pomoc postanowiliśmy corocznie uhonorować wyjątkowych darczyńców sympatyków tytułem PRZYJACIELA SZKOŁY, choć w wielu przypadkach pomoc ta była i nadal pozostaje nieoceniona.

Jako pierwszy tytuł ten otrzymał   w 2009 r. Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej pan Marek Rząsa.

W 2010 r. Przyjacielem szkoły została pani Agnieszka Urban –  mama uczniów naszej szkoły Mateusza i Kasi.

W 2011 r. Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego pan Piotr Idzikowski.

W 2012 r. pan Ludwik Biernacki właściciel Firmy ,,FOTO DALUX”.

W 2013r. pan Wojciech Pieprzny właściciel Firmy Handlowo – Usługowej ,,Tramp”.

W 2014 r. pani Edyta Bolanowska – mama uczennic naszej szkoły.

W 2015 r. pan Jan Wróbel – pracownik Galerii BWA w Przemyślu.

W gronie Przyjaciół naszej szkoły są nie tylko osoby prywatne, ale także firmy którym zawdzięczamy wiele dobrego, są to: Hipermarket TESCO, CASTORAMA,  FOTO DALUX, ANMA,Wera Logisti.

Z całego serca

DZIĘKUJEMY