Home » KREATYWNA SZKOŁA » Cheerleaderki SP11

Cheerleaderki SP11

Szkolny zespół cheerleaderek

Zajęcia taneczne z elementami fitness prowadzone są dla dziewcząt z klas II – V przez Beatę Kosicką – Siwak nauczyciela wychowania fizycznego, instruktora aerobiku, odbywają się w środy i piątki o godz. 15.00.

Dziewczynki uczą się różnych kroków tanecznych, kroków bazowych na podestach, łączą poznane elementy w układy choreograficzne.

Celem zajęć jest przede wszystkim:

–  nauka układów choreograficznych,

– kształtowanie koordynacji, estetyki ruchu, poczucia rytmu,

– opanowanie umiejętności wykonywania układów tanecznych z pomponami, na podestach,  – opanowanie różnych ćwiczeń akrobatycznych,

– występy w trakcie meczy w koszykówkę przemyskiej drużyny MCS DANIEL GIM BASKET 2,

–  kibicowanie przemyskim koszykarzom,

– występy w trakcie różnych imprez szkolnych i pozaszkolnych,

– udział w konkursach artystycznych,

– wdrażanie do aktywnych form spędzania czasu wolnego,

– wdrażanie do współpracy w zespole, odpowiedzialności,

– nawiązanie przyjaźni

Występy Cheerleaderek z Jedenastki

w roku szkolnym 2018/2019

W tym roku szkolnym w zespole cheerleaderek  z naszej szkoły nastąpiło trochę zmian. Zespół w trochę odmienionym składzie ma już nazwę. Nazywamy się „Eleven” czyli „Jedenastki”, tak jak numer naszej szkoły. Jest nas 17, a oto skład naszego zespołu: Sara Banaś z kl. IIa, Dorota Nowak, Emilia Kordek, Małgorzata Opaluch, Paulina Paryniak, Kinga Cypryło, Hanna Bachusz – z kl. IVb,  Jagoda Sielska, Oliwia Grabiec, Emilia Mardosiewicz, Martyna Fryszkiewicz, Martna Głowniak, Zuzanna Mularczyk, Katarzyna Strzelec – z kl. Va, Nikola Sroka z kl. VIa, Patrycja Pałkowska i Julia Wołoszyn – z kl. VIb. W tym roku wspieramy Przemyskie Niedźwiadki HENSFORT – drużynę koszykówki mężczyzn prowadzoną przez trenera Daniela Puchalskiego, wszyscy zawodnicy z drużyny są uczniami II LO w Przemyślu. W ubiegłym roku chłopaki awansowali do drugiej ligi koszykówki i zdobyli Mistrzostwo Polski U-18. Swoimi występami uświetniamy koszykarskie mecze drugoligowe Przemyskich Niedźwiadków i wyjątkowo aktywnym kibicowaniem zagrzewamy ich do zaciętej gry i walki o zwycięstwo. Występowałyśmy również w dniach 25 – 27 stycznia 2019 r. podczas Turnieju Kwalifikacyjnego Juniorów U-20. Dzięki naszemu wsparciu chłopaki wygrali wszystkie mecze  i awansowali do następnego etapu. Występujemy też na uroczystościach szkolnych. W tym roku tańczyłyśmy podczas przedstawienia „Płynie Wisła Płynie” na Zamku Kazimierzowskim, w związku ze spotkaniem szkół partnerskich w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu współpracy międzynarodowej szkół Ertasmus+ oraz podczas Dnia Otwartego w naszej szkole 06.02.2019 r. Zapewne jeszcze wiele występów przed nami, dlatego ciężko pracujemy. Spotykamy się raz w tygodniu w piątki o 15.00 i razem z panią Beatą Kosicką-Siwak, przygotowujemy nowe układy choreograficzne.

w roku szkolnym 2015/2016

1.  04.10 2015 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu inaugurującym

II-ligowe rozgrywki MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl  z AZS UMCS Lublin.

2.   11.10.2015 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z KS Shmoolky Warszawa

3.  17.10.2015 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z Polonią Warszawa

4. 25.10.2015 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z KS ROSA RADOM

5.  31.10 2015 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź

6.  08.11.2015 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z MKS START S.A. Lublin

7. 21.11.2015 r.  Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z KS KSIĘŻAK Łowicz

8. 04.12.2015 r. Występ cheerleaderek na meczu w koszykówkę w naszej szkole nauczyciele kontra uczniowie

9.  06.12.2015 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl ZKS STAL Stalowa Wola

10.  07.02.2016 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z KK Warszawa

11. 12.02.2016 r. Występ cheerleaderek na dniu otwartym w naszej szkole

12.  06.03.2016 r.Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z TUR BASKET Bielsk Podlaski

13. 13.03.2016 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z KS SHMOLKY Warszawa

14. 23.03. 2016 r.  Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z KS SHMOLKY Warszawa

15. 06. 04.2016 r.  Udział cheerleaderek w Szkolnych Prezentacjach Artystycznych  w Centrum Kulturalnym w Przemyślu

16. 10.04. 2016 r. Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu MCS Daniel Gimbasket 2 Przemyśl z KOTWICA 50 Kołobrzg.

no images were found

17.   08.05.2016 r. –  Występ cheerleaderek z naszej szkoły na meczu charytatywnym w siatkówkę pomiędzy Developers SkyRes     Rzeszów VS. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pod hasłem POMÓŻMY KRYSI WYGRAĆ V SETA.

no images were found

18. 22.06.2023r. Taniec Bohaterów Klimatu – występ przygotowany w ramach projektu Erasmus + Climate Heroes, Let’s Save the Planet.