Home » KREATYWNA SZKOŁA » ROK SZKOLNY 2017/2018

KONKURS PLASTYCZNY NA LOGO „SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE’’

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
NA LOGO „SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE’’

1. Organizatorem konkursu jest ZESPÓŁ DO SPRAW PROMOCJI ZDROWIA działający w Szkole Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu.
2. Celem głównym konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego, który musi zawierać nazwę szkoły oraz elementy kojarzące się z działaniami na rzecz zdrowia.
3. Logo winno charakteryzować się następującymi cechami; być czytelne i łatwe do zapamiętania, być łatwo identyfikowane z naszą szkołą, wzbudzać pozytywne emocje.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.
5. Uczestnik jest zobowiązany przedstawić autorski projekt.
6. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich na rzecz Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu.
7. Konkurs trwa od 04. 09. 2017r. do 03. 11. 2017r.
8. Prace można wykonać w dowolnym formacie ręcznie lub korzystając z technik komputerowych.
9. Prace należy składać do wychowawcy oddziału do 03. 11. 2017 r. podając: imię i nazwisko, klasę, płytę z nagraną pracą, jeżeli jest ona wykonana techniką komputerową. Wychowawca przekazuje prace p. Małgorzacie Jagustyn.
10. Prace konkursowe niespełniające wymagań i dostarczone po terminie nie będą oceniane.
11. Projekty oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami: zgodność projektu z danymi naszej szkoły, oryginalność znaku, czytelność projektu, estetyka wykonania.
12. Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową, w składzie: Dyrektor szkoły, Koordynator Zespołu do spraw promocji zdrowia, Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, nauczyciel informatyki, nauczyciel plastyki.
13. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.
14. Planowana data ogłoszenia wyników 17.11.2017r.