Home » Aktualności » Uroczyste otwarcie boiska do koszykówki

Uroczyste otwarcie boiska do koszykówki

Dzień 12 września był uroczystym dniem otwarcia boiska do koszykówki przy naszej szkole. W promieniach słońca zebrali się uczniowie SP11, nauczyciele oraz zaproszeni goście: Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Sawicka, Wiceprzewodniczący RM Maciej Kamiński oraz Radna Małgorzata Gazdowicz, a także Naczelnik Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych UM w Przemyślu Beata Bielecka, Dyrektor SP nr 1 Maciej Kozłowski, Jagoda Ciepiela Wicedyrektor SP nr 4, Piotr Pipka Dyrektor SP nr 17, Przewodnicząca Osiedla nr 1 „Stare Miasto” Anna Grad-Mizgała oraz Wojciech Pieprzny – właściciel Firmy Handlowo-Usługowej Tramp – wykonawca  robót. Była to również okazja aby podziwiać talenty naszych uczniów m.in. występ koszykarzy, popisy taneczne Cheerleaderek i wokalistów. Nowe boisko, zmodernizowane dzięki funduszom z Budżetu Obywatelskiego, będzie służyło nie tylko społeczności szkoły, ale również dzieciom i młodzieży z osiedla.

Więcej informacji tutaj.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie