Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Był to czas podsumowań i rozdania nagród oraz dyplomów. Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy uzyskali średnią min. 4,75, uczniowie ze wzorową frekwencją, stypendyści, sportowcy oraz prymusi. W tym  roku tytuł Prymusa (I-III) otrzymała Maja Jabłońska oraz Alicja Cynar (IV-VIII), stypendium sportowe otrzymał Paweł Gibalewicz. Pani Dyrektor podziękowała również Rodzicom za okazaną pomoc i pracę na rzecz szkoły. Na koniec do całej społeczności uczniowskiej skierowane zostały życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!