Home » Archiwum » Rok szkolny 2018/2019 » Przemyska Liga Alpejska Dzieci i Młodzieży 2019

Przemyska Liga Alpejska Dzieci i Młodzieży 2019

21 i 31 stycznia 2019 r. 25 osobowa reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w zawodach narciarskich – Przemyska Liga Alpejska Dzieci i Młodzieży 2019. Po dwóch edycjach poszło naszym uczniom całkiem nieźle. Niepokonany jest Paweł Gibalewicz, w swojej kategorii wiekowej dwukrotnie zajął I miejsce. 27.01.2019r. trzecia, ostatnia runda zawodów, dopiero po niej podliczone zostaną punkty i okaże się, jakie lokaty uzyskają nasi uczniowie, indywidualnie i zespołowo. W tych samych dniach od 9.00 do 14.00 odbyły się też na przemyskim stoku zajęcia z narciarstwa tzw. Biała szkoła, wzięli w niej udział uczniowie, którzy startowali w zawodach, dwie dziewczyny snowboardzistki oraz 10 uczniów, którzy jeżdżą na nartach, ale jeszcze nie mieli odwagi wystartować w zawodach, może dadzą się namówić w ostatniej rundzie. Wszyscy doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem pani dyrektor Beaty Kosickiej-Siwak, pana Marcina Kosterkiewicza i rodziców –  pana Macieja Gałuszki, pani Moniki Kordek i pana Grzegorza Bachusz.