Home » Aktualności » Urodziny Misia „Puszatka”

Urodziny Misia „Puszatka”

Dnia 23 listopada 2018 r. uczniowie ze świetlicy w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom uczestniczyli w urodzinach pluszowego misia. Celem spotkania było rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie, uwrażliwianie na potrzeby drugiego człowieka, wdrażanie do właściwego wyrażania swoich emocji, poszanowania zabawek. Uczniowie mieli do wykonania kilka zadań metodą stacyjną: m.in. przygotować tort urodzinowy dla misia, rozwiązać zagadki, przygotować ozdoby na przyjecie urodzinowe. Wcześniej wysłuchali fragmentów bajki A.A. Milne’a ,,Kubuś Puchatek”. Uczniów odwiedził pan kolejarz, który opowiadał o swojej pracy. Każdy z uczestników spotkania otrzymał od gościa malowanki i kredki. Pan kolejarz przywiózł ze sobą bohatera spotkania Misia „Puszatka”, który razem z dziećmi obchodził swoje urodziny. Były wspólne pląsy i zabawy. Spotkanie przygotowały: Panie Małgorzata Banicka, Justyna Ząbecka Buś , Ewa Ląg, Eligia Plotke.

Bierzemy udział w programie

Bierzemy udział w programie